5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti | Įspėjimas: po to niekada nenustosite trokšti prisilietimo

raidė h kai kurie žmonės gali jų nežinoti; kai kurie žmonės gali manyti, kad jie nenaudingi. Tačiau mes norime jums pasakyti, kad erogeninės zonos gali suteikti jums daug daugiau malonumo, nei tikitės. Kur geriausia liesti moterį, kad ji pajudėtų? Kurios zonos yra jautriausios vyrams? Puikus seksas – tai daryti viską, ko reikia, kad atstumtumėte savo partnerį. Išankstinis žaidimas reiškia būti imlesniam tam, ko partneriui reikia iš jūsų lovoje. Kuo daugiau galėsite duoti, tuo geresnė patirtis bus jums abiem. Peržiūrėkite 5 TOP 5 erogenines zonas, kurias turėtų žinoti kiekvienas.

Vienas kaklui

Bučiuotis ir masažuoti savo partnerio kaklą gali būti neįtikėtinai seksualus būdas pakelti jo nuotaiką. Tiesą sakant, vos menkiausias prisilietimas gali priversti dilgčioti visą kūną – ir bus daug lengviau pasiekti orgazmą, jei žinosite, kaip tą jautrumą panaudoti savo naudai. Bet jei tikrai norite, kad viskas būtų karšta, pabandykite paliesti jų kaklą plunksna ar ledo kubeliu, kol jie guli ant lovos ... arba net tiesiog lengvai pirštais apgraibykite kaklą, kol išsijuosite. Kad seksualūs šiurpuliukai neišliktų, pabandykite atlikti švelnų erotinį masažą nuo kaklo iki pat apačios ir nepamirškite įlašinti kvapnių ir atpalaiduojančių masažo aliejų – partneris jums iš anksto padėkos.

Tobulos krūtinės uogos – speneliai

Jei norite žinoti, kaip priversti ją jaustis gerai, žiūrėkite tik į jos spenelius. Tai viena jautriausių moters kūno vietų, todėl į ją reikia žiūrėti atsargiai ir dėmesingai. Tiksliau sakant, spenelių stimuliavimas gali sukelti seksualinį malonumą ir netgi „spenelių orgazmą“. Pirmiausia pabandykite pirštais lengvai perbraukti jos krūtis, įsivaizduodami, kad piešiate kaip Van Gogas, o tada stenkitės žaisti liežuviu – čiulpimas ir bėgimas aplink spenelį (valgykite kaip uogą) gali būti didelis įjungimas. Kai kurioms moterims patinka, kai jų partneris švelniai kandžiojasi ir erzina, tačiau prieš tai darydami įsitikinkite, ar mylimasis to nori. Galiausiai, yra vyrų, kuriems taip pat patinka žaisti spenelius, o tai reiškia, kad šie patarimai gali būti naudingi jums abiem. Galų gale, jei nesate tikri, ar tai veiks, įtraukite keletą stimuliatorių , kurie sukelia erotinį pojūtį aplink spenelius.

Nepamirškite jo po bagažu – kapšelio

Trečioji erogeninė zona, ypač vyrui, yra jo kapšelis. Kartais daugumai žmonių ši kūno dalis nepatenka – bet taip turėtų būti! Kapšelis yra viena jautriausių jo kūno dalių, be to, ji yra viena iš lengviausiai sužadinamų. Oda ant kapšelio yra plona ir gležna, todėl elkitės atsargiai. Skirtumas tas, kad vieni vaikinai mėgsta švelnius prisilietimus, o kiti gali teikti pirmenybę griežtesniam judėjimui. Geriausias būdas stimuliuoti kapšelį yra lengvai liesti, laižyti arba švelniai čiulpti . Jei jūsų vyrui patinka šiek tiek šiurkštumo, pabandykite glostyti, minkyti ar trinti. Nepamirškite, kad kapšelyje yra didelė nervinių galūnėlių koncentracija, todėl ji yra itin jautri stimuliacijai, o tai reiškia, kad rūpintis kamuoliukais turi teikti pasitenkinimą ir tikrai ne nervinį potyrį.

Pssst... tu esi seksualus klausytojas

Tikriausiai kalbėdami apie erogenines zonas galvojate apie tokius dalykus kaip lytiniai organai, krūtys ir kitos jūsų kūno dalys, kurios tradiciškai siejamos su susijaudinimu. Bet ausys? Ausies viduje yra daug sensorinių receptorių . kutenant mylimojo ausies kraštą, gali atsirasti erotinis susijaudinimas, atsirandantis švelniai stimuliuojant ausies kanalo viduje esantį nervą. Taip, jei tai darysite švelniai, jausmingai ir turėdami romantiškų ketinimų, tai tikrai gali būti didelis įjungimas. Pssst, bučiuokite, laižykite ar šnibždėkite ką nors neklaužada, tai gali būti jūsų meilužio palaima.

Svarbiausia yra šlaunų drebėjimo patirtis

Paimkime vidinę šlaunų dalį. Jei manote, kad tai nesąmonė, na, mano drauge, drįstu paklausti – ar kada nors bandėte? Minkšta ir švelni kūno dalis, dviejų pirštų atstumu nuo intymiausių vietų. Įsivaizduokite, kaip lėtai pereinate per partnerio vidines šlaunis, delnu siekiate nuo kelio ir kylate aukštyn, kol jūsų meilužis negalėjo išlikti vietoje. Patirkite patirtį, kuri privers jūsų partnerį trokšti kiekvieno jūsų prisilietimo. Išbandykite erotinį bučinį, nuo to momento galite patirti nuostabiausią oralinio sekso nuotykį. Erzinkite savo partnerį, įtraukite įvairias erogenines zonas ir būkite pasiruošę skaniems išdykusiems žaidimams su aromatizuotais tepalais.

citatos Patirkite patirtį, kuri privers jūsų partnerį trokšti kiekvieno jūsų prisilietimo.

Žinai, tai dar ne pabaiga

Prisiminkite tą „Draugų“ sceną, kur Monika išmokė Chandlerį apie 7 svarbiausias erogenines zonas? Na, mano drauge, tai buvo tik jos požiūris, iš tikrųjų žmonės linkę turėti daugiau paslėptų kūno vietų, kurios gali sukelti stimuliaciją ir seksualius šiurpulius. Laikui bėgant, mūsų oda keičiasi, todėl galime jausti seksualinę įtampą vietose, kurių niekada nepatyrėme. Dėl sveiko proto čia yra keletas vietų, kurias turėtumėte žinoti (paimkite pieštuką): už kelio, vidinės alkūnės, kojų pirštų, po krūtimis, čiurnos vidus, klubų kaulai ir kitos netikėtos vietos. Pabučiuok savo partnerį per visą kūną ir pažiūrėk, kas iš tikrųjų ją ar jį sujaudina. Tačiau nepamirškite, kad lytiniai organai yra pati akivaizdžiausia ir žinomiausia erogeninė zona, todėl nuolat tobulinkite savo įgūdžius, skirdami vertinamą dėmesį.

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.