8 išdykusios Kalėdų Senelio dovanų idėjos, kurios yra tokios "Ho-Ho-Ho-Hot" | Jingle your partners' bell with naughty Christmas gifts

Isunku patikėti, bet artėja metų pabaiga - ir ji greita. Ar jau pradėjote ieškoti tobulos kalėdinės dovanos savo partneriui? Padėkite į šalį naujoviškas kojines, atsitraukite nuo bjauraus megztinio ir pasirūpinkite, kad šis šventinis sezonas būtų įsimintinas. Šiek tiek prieskonių dar niekam nepakenkė. Šiais metais pasiruoškite būti išdykusiu Kalėdų Seneliu ir išrinkite dovaną, kuri įžiebs jūsų ir jūsų bae Kalėdų naktį.

Nors lauke šalta, namie galite palaikyti ho-ho-ho karštį. Taigi štai 8 erotiškos Kalėdų Senelio dovanų idėjos tau ir tavo s.o., kurios padarys šį metų laiką dar ypatingesnį. Šių seksualių dovanų idėjų jis ar ji prašys vėl ir vėl. Daugiau nebereikės jaudintis, kad nupirksite dovaną, kuri jūsų mylimajam nepatiks arba kurią jis norės atsiimti.

1. Didžiausias hO-hO-hO-hO

Džiaugsmas ir jaudulys yra pagrindinės su Kalėdomis siejamos emocijos, todėl papildomas stimuliatorius tikrai privers jūsų partnerį nusišypsoti. Sukurti siekiant padidinti seksualinį susijaudinimą (ir pasiekti didžiausią h-O h-O h-O), seksualiniai stimuliatoriai suteikia nepamirštamą pojūtį jautriausioms kūno dalims. Suteikite savo antrajai pusei jaudinančią ir įtemptą sekso patirtį stimuliuodami spenelius, klitorį ar kitas kūno dalis vos keliais lašais stimuliatoriaus.

Svetainėje "WorldCondoms" taip pat rasite specialų poroms skirtų pojūčių skyrių - jame rasite stimuliatorių, kuriuos gali naudoti ir vyrai, ir moterys (Kalėdos - tai dalijimasis!). Jei norite, kad jūsų bė iš anksto sužadintų jūsų seksualinį potraukį - feromonai galėtų būti puiki kalėdinė dovana (mmmm... nuostabus kvapas). Nesvarbu, ar tavo s.o. buvo neklaužada, ar malonus, vis tiek gali padovanoti jam ar jai jaudinančias ir ištvirkusias Kalėdas, kurias tikrai praleisite kartu.

2. Kalėdų senelio šleikštulys

Žinote tą drebantį jaudulį, kai atidarinėjate kalėdines dovanas? Jei taip, tuomet turime gerų naujienų! Suteikite savo mylimajam jaudinančių dilgčiojimų ir virpesių, kada tik jis ar ji panorės, naudodami stimuliuojančius lubrikantus. Šie produktai, turintys šildančių arba šaldančių vibracijų, suteikia papildomų pojūčių ir didina seksualinį susijaudinimą bet kokio sekso metu. Ir nepamirškite, kad tai dovana jums abiem. Vos keli lašeliai (nereikia persistengti) stimuliuojančio lubrikanto ir lytinis aktas bus kupinas nepaprasto malonumo. Paskaninkite savo s.o. kalėdiniais sausainiais ir pienu ir padovanokite jam ar jai karštą, intymų ir sprogstamąjį slydimą.

3. Mery touch

Po visos kalėdinės karštinės vienintelis dalykas, kurio reikia visiems, - laikas atsipalaiduoti. Įjunkite kalėdines lemputes bei specialų grojaraštį ir pasiruoškite suteikti savo mylimajam linksmą erotinį masažą (mmm...). Romantišką nuotaiką galėtų pakelti masažinės žvakės su seksualių žibuoklių blyksniais ir švelniu kvapu (kartais mums to irgi reikia). Kai žvakė taps visiškai skysta, įlašinkite keletą šiltų lašų į ranką ir naudokite kaip masažinį losjoną. Bet jei esate visiškai nekantrus, naudokite masažinius losjonus ar aliejus, kad galėtumėte savo mylimajam atlikti tą įtemptą ir jausmingą erotinį masažą. Tai unikali ir intymi kalėdinė dovana, kurios jūsų partneris prašys vėl ir vėl, nes kas gi nenorėtų?

4. Žaismingas pasivažinėjimas

Manote, kad žaidimai skirti tik vaikams? Tai ne. Erotiniai žaidimai yra geras būdas atgaivinti seksualinį gyvenimą. Pasipuoškite (taip, vaidmenimis, ir, prašau, kuo nors, kas susiję su tuo metų laiku), sukurkite kalėdinį grojaraštį, kad būtų ta stebuklinga nuotaika, ir padovanokite savo mylimajai jaudinančias, lengvas linksmybes, sumišusias su karštais lytiniais santykiais, žaisdami erotinius žaidimus. Intriguojančios kortos ar kauliukai, skirti sekso rutinai paįvairinti - atrodo puiki ir intymi kalėdinė dovana jūsų bičiuliui, ar ne?

5. Itin ilga Kalėdų naktis

Padovanokite savo mylimajam ilgai trunkantį kalėdinį džiaugsmą. Įsigykite pilną butelį karšto vyno (nes tokia yra Kalėdų dvasia), mėgaukitės jausmingu laiku ir kartu su mylimuoju pasiekite seksualumo viršūnę, išbandydami atidėtų prezervatyvų ir itin ilgai išliekančių lubrikantų derinį. Nors atidedamuosiuose prezervatyvuose jau yra specialaus lubrikanto, kuris padeda vyrams pratęsti susijaudinimą, tačiau pakankamo lubrikacijos kiekio juk nebūna, tiesa? Štai kodėl itin ilgai išliekantys lubrikantai tampa patogūs. Itin slidų lubrikantą galima naudoti karšto burbulo vonioje, nes jis lengvai nenusiplauna, todėl rekomenduojame perkelti jūsų ir jūsų bičiulio karšto vyno seansą ir jaudinantį kalėdinių dovanų išpakavimą (ir, žinoma, išbandymą) iš lovos į povandeninį vandenį. Pasiruoškite ilgam, drėgnam ir intensyviam slydimui su savo so.

6. Egzotiškas kalėdinis mišinys

Sekso maratonas? Puiki dovana jums abiem. Tačiau nepamirškite - saugumas visada svarbiausia, Nustebinkite mylimąjį dovanodami egzotišką prezervatyvų mišinį, kuris neabejotinai suteiks džiaugsmingą pasivažinėjimą rogutėmis (hO-hO-hO) ne tik Kalėdų naktį, bet ir po jos. Tai puiki kalėdinė dovana, jei jūsų antroji pusė pasiilgo naujų įspūdžių ir yra pasirengusi nuotykiams, kaip ant kalnelių. Į prezervatyvų mišinius įeina įvairių formų, tekstūrų, spalvų ir skonių prezervatyvai, todėl kalėdinio džiaugsmo maratonas garantuotas (woohoo). Bet prieš tai nepamirškite pabučiuoti po egle, nes sakoma, kad jei to nepadarysite, bus nesėkmė! Pasiruoškite įelektrinančiai tyrinėjimų nakčiai ir sužinokite, kokie yra jūsų partnerių pomėgiai, nemeilės ir kalti malonumai.

7. Skanus vaisių fondiu

Jei skaitėte kokius nors patarimus "Kaip pagerinti savo seksualinį gyvenimą?", tikriausiai žinote, kad šokolado fondiu visada tinka romantiškai atmosferai sukurti. Tačiau ar kada nors girdėjote apie fondiu su prezervatyvais? Ne? Taigi ji yra. Siūlome jums dovanų įsigyti prezervatyvų mišinį ir išbandyti jį su savo bae - kiekvieną dieną vis naujas jaudinantis prezervatyvas. Iššūkis priimtas, galima sakyti. Gruodžio 25-ąją suteikite šiek tiek daugiau mados ir pasimėgaukite žaliais arba raudonais prezervatyvais, kurie sukurs kalėdinę nuotaiką.

8. Mažyčiai, bet malonūs

Kas gali būti tokio mažyčio, bet kartu malonaus? Jei tikrai nesate tikri, ko norėtų jūsų partneris, o gal norėtumėte šiuos jaudinančius seksualinio gyvenimo pagalbininkus išsirinkti kartu - dovanų kortelė Kalėdoms gali būti puiki išeitis. Leiskite savo mylimajam išsirinkti savo Mery Kalėdų džiaugsmo būdą, nes ne tik Kalėdų senelis šiais metais turėtų būti kupinas. Visada tinkamo dydžio, spalvos ir stiliaus.

Laimingų ir išdykusių Kalėdų!

Taigi... Ar jau žinote, ką padovanosite savo antrajai pusei Kalėdų proga? Galiu lažintis, kad turite nuostabių idėjų (jei tik jos seksualios). Kalėdos - tai dalijimasis, dosnumas ir tradicijos, tačiau per Kalėdų naktį nutinka stebuklingų dalykų (bent jau taip sakoma). Taigi, tau leidžiama kartu su savo s.o. turėti protu nesuvokiamą, laukinę ir ištvirkusią Kalėdų naktį. Tik nepamiršk mažųjų pagalbininkų! Jei vis dar nežinote, ką pirkti, apsilankykite WorldCondoms parduotuvėje ir įjunkite savo lakią vaizduotę.

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.