Juodasis penktadienis - ką reikia žinoti | Taip, seksas yra šaunus, bet ar kada nors girdėjote apie apsipirkinėjimą juodąjį penktadienį?

B 2021 m. penktadienis artėja, žmonės. Kalendoriuje pasižymėkite lapkričio 26 d., nes būtent tada norėsite skirti laisvą dieną ekstremaliam apsipirkimui internetu. Juodasis penktadienis yra vienas didžiausių išpardavimo renginių ne tik JAV, bet ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

Tai įvyksta kiekvienais metais penktadienį po Padėkos dienos ir yra laikoma atostogų sezono pradžia , tačiau daugelis parduotuvių pradeda siūlyti karštus pasiūlymus dar prieš šią dieną. Pasaulinis įvykis istoriškai prasidėjo kaip akcijų rinkos katastrofa JAV, tačiau šiais laikais Juodojo penktadienio priežastis gerokai pasikeitė. Pagrindinė idėja yra sutaupyti kuo daugiau pinigų – pasiūlyti daiktams, kurių jums reikia arba kuriuos norėtumėte nusipirkti.

Ankstyvas atostogų apsipirkimas visada yra gera idėja

Visada geriau dovanomis ar kitais reikalingais daiktais pasirūpinti prieš prasidedant atostogoms. Ypač kai pandemijos situacija vis dar tęsiasi, protingiau nelaukti iki paskutinės minutės , nes viskas gali vykti ne taip, kaip planuota. Štai kodėl mūsų juodojo penktadienio pasiūlymai prasidės netrukus. Lapkričio 22 dieną gaukite specialią 20% nuolaidą VISIEMS. Teisingai, visos karštos neparduodamos prekės gali būti jūsų už puikią kainą su kodu TAKEITALL .

Turint platų seksualių skanėstų asortimentą, lengva pasiklysti prezervatyvų, lubrikantų ir kitų seksualinio malonumo produktų jūroje. Nesijaudinkite, turime vadovą, kaip rasti tai, ko ieškote. Nesvarbu, ar kaupiate atsargas, ieškote tobulos dovanos savo partneriui, ar ieškote intymių naujienų, patikrinkite, kuriuos malonumo produktus verta įsigyti.

Jei ieškote dovanų

Jei ieškote Kalėdų, gimtadienio ar jubiliejaus dovanos savo antrajai pusei, pagalvokite apie tai, kaip nustebinti jį ar ją intymiu produktu abipusiam malonumui. Nors atostogų sezonas yra labiau skirtas dovanoti, o ne gauti, kai kurios dovanos gali padaryti ir vieną, ir kitą. Taip jūs abu galite sukurti linksmą nuotaiką ir pasidalinti intymiais prisiminimais. Štai keletas pasiūlymų.

Porų stalo žaidimas „Fifty Days of Play“.

Porų stalo žaidimas „Fifty Days of Play“.

„Fifty Days of Play “ – tai romantiškas ir itin erotiškas žaidimas suaugusiems, kuriame yra 50 kvietimų į malonius potyrius mylinčioms poroms, kurios nori žaisti. Tai aktyvu, linksma ir tik šiek tiek rizikinga. Tobula neklaužada ir gundanti šventinė dovana nuotykių trokštančiam partneriui, mėgstančiam lovoje išbandyti naujus įdomius dalykus. Tai bus puikus skanėstas po ilgo pasiruošimo šventei ir Kūčių vakarienės. Swiss Navy Infuse sužadinimo geliai poroms

Swiss Navy Infuse sužadinimo geliai poroms

Swiss Navy Infuse Gels yra sukurti taip, kad patenkintų abu partnerius, tuo pačiu sustiprintų malonumo pojūčius, stimuliuodami erogenines zonas. Tepalas, skirtas jai sutelkti dėmesį į atšilimą, vėsinimą ir dilgčiojimą, o jam skirtas gelis padidina ištvermę ir bendrą našumą. Seksuali dovana garantuoja didžiausius pojūčius abiem įsimylėjėliams. Žiemos šventės turėtų būti jaukiausias ir įdomiausias metų laikas, o ši dovana tikrai papildys jūsų šventes meile.

Geriausiai parduodamų prezervatyvų mėginių rinkinys

Geriausiai parduodamų prezervatyvų mėginių rinkinys

Geriausiai parduodamų prezervatyvų mėginių rinkinys yra praktiška ir jaudinanti dovana, užtikrinanti saugesnį ir malonesnį seksą. Ši dabartis yra puiki investicija į ateitį. Mūsų revoliucinėje perkamiausioje pakuotėje yra patikimų ir neįtikėtinai efektyvių prezervatyvų, nesvarbu, ar ieškote ypač saugių, itin plonų, spalvotų, briaunuotų ir visko tarp jų. Šis mišinys neabejotinai suteiks jums daugybę stimuliacijų, spalvų ir skonių, kad galėtumėte linksmintis.

Dovana sau

Yra dalykų ir daiktų, kuriuos norime išbandyti, bet nenorime tam išleisti daug pinigų. Na, o juodasis penktadienis suteikia puikią progą būti dosnesniam ir nusipirkti ką nors sau, nes GALI. Visada svarbu parodyti savęs vertinimą ir apdovanoti save kokybišku laiku. O kas gali būti geresnis būdas puikiai praleisti laiką vienam nei masturbacija ?

Savęs malonumas yra puiki forma palepinti save po ilgos ir varginančios dienos. Patikėk – mes to nusipelnėme . Juk niekas mūsų nepažįsta geriau už mus pačius. Vienintelis dalykas, kurio jums prireiks, yra asmeninis lubrikantas, kad visa patirtis būtų malonesnė. Peržiūrėkite mūsų rekomenduojamus masturbacijos tepalus .

Swiss Navy Premium masturbacijos kremas

Swiss Navy Premium masturbacijos kremas

Swiss Navy Masturbation Cream yra specialiai sukurtas tam, kad jūsų masturbacija būtų sklandesnė ir malonesnė. Nelipnus gelis turi pažangią silikono ir kokosų aliejaus formulę, kuri slysta ir užtikrina švelniausią pojūtį ir šilko švelnumo jausmą. Juodojo penktadienio išpardavimas – tai puiki proga papildyti savo masturbacijos rutiną šiuo sodriu ilgalaikiu kremu ir mėgautis glotnumu.

Wet Elite Femme

Wet Elite Femme lubrikantas

Taip pat turime specialų lubrikantą, skirtą moterims – Wet Elite Femme . Ši novatoriška hibridinė tepalo formulė suteikia didžiausią vandens pagrindo ir silikoninių lubrikantų naudą. Lubrikantas siūlo gryno vandens pagrindo komfortą ir jausmingą, ilgai išliekantį silikono švelnumą. Kitą kartą žaisdami su savimi mėgaukitės dar sklandesniu ir jautresniu jausmu.

Kojinės yra protingos

Juodasis penktadienis taip pat leidžia įsigyti daugiau prekių už mažesnę kainą, kad galėtumėte jas panaudoti vėliau. Prezervatyvai turi ilgą galiojimo laiką, todėl juos laikyti atsargomis yra protinga idėja, ypač kai turite aktyvų seksualinį gyvenimą. Jei šiuo metu neplanuojate turėti vaikų, visada turėkite pasiruošę prezervatyvą , kada jums jo prireiks. O kai perkate daugiau su nuolaida, vėliau sutaupote pinigų.

„WorldCondoms“ galite nusipirkti bet kokius prezervatyvus vienetais , nesvarbu, ar jums jų reikia 6, 12, 24, 50 ar 100. Kuo daugiau gausite, tuo daugiau sutaupysite. Nepraleiskite progos apžiūrėti savo mėgstamų itin plonų, taškuotų, šildančių, spalvotų ir daug kitų gumų rūšių, kad seksas būtų įdomesnis ir malonesnis.

Pabandykime kažką naujo

Jei palaikote ilgalaikius santykius, tikriausiai žinote, kad po kurio laiko ugnis ir geismas pradeda blėsti, todėl visada turite ieškoti naujų dalykų, kurie įkeltų liepsną. Priešingu atveju viskas gana greitai pasidaro nuobodu ir monotoniška. Naujų seksualinių produktų įtraukimas į mylėjimąsi gali būti puikus būdas atgaivinti santykius ir pajusti šviežius, malonesnius pojūčius. Jei manote, kad norėtumėte išbandyti ką nors naujo, nuoširdžiai negali būti geresnio laiko nei dabar. Peržiūrėkite įdomius mūsų pasiūlymus.

ID Sampler tepalų asortimentas
ID Sampler tepalų asortimentas

ID Sampler Assortment yra 5 skirtingų tepalų pakuotė, kuri gali padėti jums išbandyti daugybę skirtingų tipų tepalų ir išsiaiškinti, kurie iš jų jums labiausiai tinka. Pakuotėje yra ID Pleasure, ID Glide, ID Sensation, ID Millennium ir Juicy Lube. Turėdami daugybę skirtingų formulių ir kvapų, tikrai rasite naujų malonių pojūčių. Lygūs ir ilgai išliekantys geliai padidins seksualinį pasitenkinimą ir sustiprins malonumą.

Sistema JO BUZZY & WARM stimuliatorius

Sistema JO BUZZY & WARM stimuliatorius

Sistema JO Buzzy & Warm skirta suteikti ne vieną, o du unikalius pojūčius jūsų preliudijai, žaisliniam žaidimui ar solo žaidimui. Stimuliatorius naudojamas sustiprinti seksualinius veiksmus su dilgčiojimu, kuris pereina į šildantį pojūtį ir pasiekia aukščiausią tašką jaudinančio zvimbimo metu. Jei norite išbandyti kitokią patirtį kaip niekad anksčiau, šis serumas yra puikus produktas jums.

Durex linksmas sprogimas

Durex Fun Explosion prezervatyvai

Žmonės, kuriems atrodo, kad seksas su prezervatyvais nėra toks malonus kaip be jų, tikrai nėra išbandęs Durex Fun Explosion . Šioje pakuotėje yra 4 rūšių latekso prezervatyvai, užtikrinantys neįtikėtinai smagius pojūčius: Strawberry, Pleasuremax, Fetherlite Elite ir Fetherlite Ultima. Su šia įdomia 40 vnt. dėžute gausite 4 skirtingus potyrius: braškių prezervatyvai yra raudonos spalvos ir vaisinio skonio, Pleasuremax yra briaunoti ir taškuoti, kad patirtumėte neįtikėtinai smagių pojūčių, Fetherlite Elite gumos su papildomu tepimu, o Fetherlite Ultima yra super smulkūs prezervatyvai didesniam jautrumui. Puikiai tinka poroms, ieškančioms naujų ir malonių nuotykių.

Užsiimkime

Kaip matote, yra daug erotinių produktų, kurie laukia išmėginimo. Intymūs geliai, aliejai ir dilgčiojantys prezervatyvai bus puiki dovana jūsų antrajai pusei (ar jums pačiam), tačiau tai taip pat gali būti tiesiog tai, ko visada norėjote papildyti savo seksualinę rutiną . Jei čia neradote nieko sau tinkamo, būtinai užsukite į WorldCondoms parduotuvę ir peržiūrėkite visas mūsų siūlomas specialias nuolaidas! Pradėkime savo didžiulį apsipirkimo sezoną nuo geriausių „Juodojo penktadienio“ prezervatyvų, lubrikantų, intymių gelių ir daugelio kitų seksualinės sveikatos produktų pasiūlymų. Atėjo laikas juodojo penktadienio beprotybei !

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.