Dydis svarbus: Kaip nustatyti prezervatyvo dydį? | Ne, visi prezervatyvai nėra vienodi. Visai ne.

letter hkada nors bandėte paklausti vaistininko, kokio dydžio prezervatyvas jums labiausiai tiktų? Jei taip, tikriausiai negavote tinkamo atsakymo. Nors žmonėms sakoma, kad jie turėtų naudoti prezervatyvus, niekas jų iš tikrųjų nemoko, kaip pasirinkti tinkamą prezervatyvą. Dėl to, kad kiekvienas penis yra skirtingas, pirmas prezervatyvas iš lentynos nėra protinga idėja.

Beje, žmogaus santykis su jais taip pat sudėtingas, jie paprastai turi tiek daug pasiteisinimų, kodėl jų nenaudoja. Priežastys gali būti įvairios: nuo "Tai gadina nuotaiką" iki "Jie ne tokie geri". O tai tiesiog netiesa, nes yra daugybė nuostabių naujų prezervatyvų, kurie yra itin ploni ir beveik neturi jokio poveikio pojūčiams. Tačiau šis neteisingas neigiamas požiūris išlieka, nes žmonės vis dar renkasi naudoti netinkamai pritaikytus prezervatyvus, kurie gadina jų protą ir turi įtakos lytiniam gyvenimui.

Prezervatyvų dydžių lentelė

Šiandien mes esame čia, kad sugriautumemitą "Vienas dydis tinka visiems " ir nuvestume jus į stebėtinai malonaus saugaus sekso pasaulį. Jei kada nors stengėtės rasti tinkamus išmatavimus, tuomet jums pasisekė. Štai apytikslis prezervatyvų dydžių pasiskirstymas pagal plotį ir apimtį.

condom-size-chart

condoms-size-chart

Visa tai gali būti painu, jei esate naujokas ir ką tik pradėjote naudoti saliamio timpas. Tačiau nesijaudinkite, kad rastumėte tinkamiausią jums ir jūsų partneriui, jums tereikia išbandyti kelis skirtingų stilių ir prekės ženklų prezervatyvus. Verta pagalvoti apie prezervatyvų asortimento pakuotę arba prezervatyvų mėgintuvėlį - jie nebrangūs ir yra įvairių dydžių, nuo mažų iki didelių.

Prigludę arba pritaikyti prezervatyvai

Mes, žinome, kad kiekvienas nori būti magnatas, bet kartais reikia palikti savo ego už lango. Paprastai prezervatyvų slydimas susijęs su netinkamu dydžiu, todėl rekomenduojame naudoti prigludusius prezervatyvus, kurie labai leis padidinti jautrumą ir komfortą. S-M dydžio prezervatyvai skirti vyrams, kurių plotis yra 50 mm arba mažiau, t. y. jie tiks tiems, kurių apimtis yra apie 9-11 cm.

Standartinis įprastas dydis

Dauguma rinkoje randamų prezervatyvų atitiks šią kategoriją, o tai reiškia, kad jei šis gumos dydis jums labiausiai tinka, galėsite rinktis iš daugybės variantų. Nominalus standartinio prezervatyvo plotis yra apie 52 mm, o apimtis - apie 11-11,5 cm. Jie užtikrins patogų prigludimą, todėl seksas bus saugesnis ir malonesnis. Naudodamiesi SKYN Elite ir Okamoto 003 Platinum prezervatyvais patirsite visišką komfortą.

Erdvesnis XL dydis

Didesni prezervatyvai yra tai, ko reikia daugumai vyrų, jei įprasti apvalkalai yra per ankšti jų įrangai. Šie prezervatyvai skirti vyrams, kurių varpos plotis yra 55-60 mm, tinka 11,5-12,5 cm apimčiai. Pasirinkite išbandyti klasikinius " Trojan Magnum" arba " SKYN Large", kurie suteikia daugiau vietos galvai ir yra didesni, kad galėtumėte saugiau ir patogiau mėgautis. Jei norite paįvairinti situaciją lovoje, siūlome taškuotus, briaunuotus arba papildomai lubrikuotus prezervatyvus.

Itin dideli XXL dydžio prezervatyvai

Patogumas yra didelė problema vyro galvoje, tačiau nesijaudinkite. Yra daugybė seksualių variantų žmonėms, kuriems reikia didesnių, dosniau prigludusių prezervatyvų. Siekiant suteikti optimalią judesių laisvę, XXL dydžio prezervatyvai gaminami tiems, kurių didelis monstras yra maždaug 60 mm ir daugiau. Apskritai " Pasante Super King" prezervatyvai yra atsakymas, tačiau turite juos išbandyti, kad įsitikintumėte, ar jie jums tinka.

Tinkamo dydžio prezervatyvas, nesvarbu, ar jis prigludęs, standartinis, didelis ar XXL, yra raktas į tai, kaip nukreipti dėmesį nuo nerimo į malonumą. Tada galėsite pasiekti didesnių aukštumų, pavyzdžiui, sekso padėtį, techniką ir kulminaciją.

Kaip išmatuoti savo varpos dydį?

Mes darome tiek daug prielaidų apie joysterio dydį iš pirštų ilgio, batų dydžio ir kt. Tačiau jokiais tyrimais nenustatyta, kad tai tiesa - nėra jokio ryšio su pirštais, rankų pirštais, nosimi ar ausimis. Yra tik vienas teisingas būdas gauti tikslius skaičius, todėl pasiruoškite liniuotes, nes matuosime jūsų penį.

Norėdami tai padaryti, galite tiesiog paimti liniuotę, matavimo juostelę arba virvutės gabalėlį. Jūs ketinate dėvėti guminį Johnny, kai jūsų penis bus kietas, todėl tiesiog prasminga atlikti matavimus, kai tik jūsų didysis bičiulis taps visiškai stačias. Štai kaip teisingai išmatuoti varpą:

 1. Padėkite liniuotę į kirkšnį ir matuokite tiesia linija nuo erekcijos pagrindo iki varpos galiuko. Prastumkite bet kokį riebalų perteklių ar gaktos plaukus.
 2. Norėdami išmatuoti varpos apimtį, švelniai apvyniokite matuoklį aplink storiausią varpos dalį ir atkreipkite dėmesį, kur galai susilieja. Tokio skaičiaus ir ieškosite.

  Alternatyva: Moteriški prezervatyvai

  Jei vis dar sutrikę ir manote, kad vyriški prezervatyvai ne jums. Jums turėtų būti naudinga išbandyti moteriškus prezervatyvus. Moteriški prezervatyvai buvo kruopščiai sukurti vieno dydžio ir išbandyti taip, kad tiktų bet kuriai moteriai, kad ir kokio dydžio būtų jos makštis, ir bet kuriam vyrui. Todėl galite jaustis laisvi nuo visų matavimo problemų. Jie taip pat apsaugo nuo nėštumo ir saugo nuo lytiškai plintančių infekcijų. Tačiau svarbiausia, kad femidomą galima įsidėti likus kelioms valandoms iki lytinių santykių.

  Apskritai

  Skirdami dėmesį tik apsaugos funkcijai, visiškai pamirštame, kad pagrindinė priežastis, dėl kurios prezervatyvas plyšta ar nuslysta mylintis, yra netinkamas gumos dydis. Tačiau kai žinosite savo penio dydį, galėsite lengvai rasti tinkamą Johnny. Jei vis dar abejojate, kokį prezervatyvą pirkti, visada nedvejodami kreipkitės į mūsų palaikymo komandą, kad padėtume teisingai pasirinkti.

  try it out
  Part I: A Guide to the Art of Masturbation

  I dalis: Masturbacijos meno vadovas

  Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
  male-delay-collection

  5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

  Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
  great-for-masturbation

  Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

  Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.