Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus | Pasiimkite fetišą savo seksualiniams nuotykiams

raidė h kiek tu žinai apie fetišus? Esu tikras, kad esate apie juos girdėję. Iš esmės jie apibūdinami kaip asmeninės seksualinės fantazijos, kurias žmogus gali turėti. Fetišai gali būti įvairių tipų – vieni susiję su kūno dalimis (pėdomis ar rankomis), kiti – su skirtingais objektais ar situacijomis (vaiduoklis, klounai, vuajerizmas). Tačiau prieš pradėdami tai išsiaiškinti, išsiaiškinkime skirtumą tarp kinko ir fetišo.

KINK VS. FETIŠAS

Pripažinkite, kad kiekvienas turi slaptą seksualinio gyvenimo troškimą – vieniems tai gali būti žvakių uždegimas tamsiame kambaryje, o kitiems – sekso žaislo naudojimas naktinio rodeo metu. Kiekviena smulkmena gali būti laikoma romantišku ar seksualiu noru. Tokie potraukiai apibūdinami kaip kink arba fetišas. Tačiau tarp šių dviejų yra nedidelis skirtumas, o WorldCondoms yra tam, kad supažindintų jus su gana įdomiu išsilavinimu.

Pirma, ką reiškia suktis? Trumpai tariant, tai troškimas, kuris sustiprina jūsų seksualinę patirtį. Pavyzdžiui, fantazuoti apie trise, mėgautis šlapinimu (kitaip tariant aukso dušu) ar tiesiog išbandyti naujus įdomius dalykus savo seksualiniame gyvenime. Kalbant apie fetišą, tai irgi seksualinis godumas, bet jis skirtas daiktams ar kūno dalims, kurios nėra lytiniai organai, kartais fetišistui kito žmogaus visai nereikia. Didelis skirtumas tarp kinko ir fetišo yra tas, kad kinkas yra malonumas , galintis paįvairinti jūsų seksualinę patirtį, o fetišas yra vienintelis dalykas, sukeliantis seksualinį susijaudinimą , iš esmės be konkretaus poreikio negalėtumėte gauti didelio pasitenkinimo. Apibendrinant galima pasakyti, kad jei kartais mėgstate vaidinti – tai kink. Negalite nusiteikti neliesdami savo partnerio kojų, plaukų ar rankų? Tai fetišas.

citatos Didelis skirtumas tarp kinko ir fetišo yra tas, kad kinkas yra malonumas, galintis paįvairinti jūsų seksualinę patirtį, o fetišas yra vienintelis dalykas, sukeliantis seksualinį susijaudinimą, iš esmės be konkretaus poreikio negalėtumėte gauti didelio pasitenkinimo.

DAŽNIAUSIAI: PĖDŲ FETISAS

Labiausiai paplitęs yra pėdų fetišas, kai žmogų sužadina pėdos. Jei jus tiesiog traukia pėdos estetika, tai dar nereiškia, kad ją turite. Kitaip tariant, pėdos turėtų jus įjungti ar net priversti jus nujausti. Taip, aš žinau, kad tai skamba neįmanoma, bet patikėkite manimi, pėdų fetišistai žino geriau. Pėdomis galite stimuliuoti kito žmogaus lytinius organus, atlikti švelnų masažą ar tiesiog seksualiai suvilioti nuostabią patirtį. Kaip sužinoti, ar kas nors turi pėdų fetišą? Tiesiog atkreipkite dėmesį, jei jie žiūri į pėdų aksesuarus, juos kvepia arba skiria daug dėmesio. Jei turite pėdų fetišą turintį partnerį, pasiruoškite sodžiam pėdų masažui, tik nepamirškite pasiimti būtiniausių masažo priemonių, kad išnaudotumėte maksimalią patirtį.


Įdomus faktas: garsūs pėdų fetišistai , apie kuriuos kalbama – Andy Warholas, Elvis Presley, Tommy Lee, Fiodoras Dostojevskis, Tomas Hardy. Manau, yra daugiau, bet mes niekada nesužinosime.

VEIDRODŽIAI, VEIDRODI, KAS GRAŽIAUSIAS?

O taip, mums patinka matyti save veidrodyje, bet tik tuo atveju, jei tai parodo gražiąją pusę, taip? Štai įdomi paslaptis – yra žmonių, kuriems seksualiai patinka žiūrėti į save veidrodyje. Žinokite, tai vadinama katoptronofilija (taip, žinau, ištarti yra „lengva“). Apibrėžimas paprastas – žmonės įjungiami žiūrėdami į save veidrodyje. Prisimenate „Šreką“ ir lordą Farquaadą, kuris turėjo kalbantį veidrodį? Na, yra scena, kai jis įsijungia, o jo veidrodis rodo gražią princesę. Taip, žinau, keista matyti tokius dalykus animaciniame filme, bet mes turime išlikti išsilavinę. Kalbant apie veidrodinį fetišą, tai yra dažniausiai pasitaikančios situacijos, apibūdinančios šį fetišą: daug veidrodžių šalia lovos, masturbacija priešais savo atspindį arba orgijos kambaryje, pilname veidrodžių. Nors tai vadinama fetišu, tai taip pat gali būti kinkinys. Tyrinėkite save bandydami masturbuotis prieš veidrodį ir nepamirškite naudoti gero tepalo.

KAM SKAMBINSI? GHOSTBANGERS!

Taip, jūs perskaitėte teisingai, vaiduoklių seksas yra tikras dalykas. Spektrofilija yra terminas, naudojamas apibūdinti seksą su vaiduokliais, kad būtų visiškai aišku, jog tai daugiau apie trauką tarp žmonių ir vaiduoklių. Galite sakyti, kad vaiduokliai nėra tikri, galite sutikti, kad vaiduokliai neegzistuoja, bet negalite paneigti, kad žmonės turi tų seksualinių potraukių. Spektrofilija gali sukelti seksualinį susijaudinimą, kurį skatina kažkas, ko nėra arba fiziškai nėra. Prisimeni filmą „Vaiduoklis“? Kokia saldi meilės istorija buvo tarp tų dviejų, susidūrus su faktu, kad vienas iš partnerių buvo vaiduoklis. Na, gal kai kurios dvasios turi nebaigtų meilės istorijų, kas žino? Daugelis žinomų žmonių, įskaitant pasaulinio garso dainininką Ke$ha, pranešė apie tokio pobūdžio atrakcijas. Žvelgiant iš WorldCondoms perspektyvos, buvimas nematomu lytinių santykių metu teikia didžiausią malonumą. Jei norite, galite pabandyti.

AŠ VARPA, KLOUNŲ FETISAS!

Tiesa, žmones klounai tikrai gali sujaudinti. Šis fetišas taip pat turi įdomų pavadinimą – Coulrophilia, reiškiantį seksualinį potraukį, orientuotą į klounus, mimas ir visų rūšių juokdarius . Žmonės, turintys šį fetišą, dažnai patiria seksualinį malonumą iš klounų ar taip apsirengusių žmonių. Be to, tai gali būti daugiau nei tai, seksualinį susijaudinimą gali sukelti vaidyba, juokas ar kiti dalykai, pavyzdžiui, klounai. Be to, yra ir balionų fetišas. Iki šiol jus gali palikti visiškas šokas, kai supratote, kad kulrofilija yra dalykas, arba jūs iš tikrųjų galite būti... susidomėję. Gyvenimas kupinas linksmybių, ar ne? Kai kurie klounai yra tikrai spalvingi ir išraiškingi, tačiau ne visus klounai gali įjungti. Jei norite išlaikyti gerą skonį ir gražias spalvas , WorldCondoms galite rasti visą spalvų paletę.

RANKOTĖS AUKŠTYN, KŪDIKLIS RANKUS AUKŠTYN!

O berniuk, tos gražios rankos. Nereikia slėpti, kai kurie žmonės turi nuostabias gražias rankas. Tačiau tai, kad dievinate rankų grožį, nereiškia, kad turite fetišą. Rankų fetišas reiškia, kad susijaudinate žiūrėdami ar bendraudami su pirštu, riešais, delnais, kumščiais ar visa ranka. Jei tos rankos turi puikų manikiūrą ir gležną odą, o, tik paimk servetėlę... Rankų darbas, pirštų pirštais ar tiesiog įtrynimas į partnerio odą suteikia premiją pasiekti didžiausią malonumą. Yra žmonių, kuriuos gali įjungti net kasdienės gražios rankos atliekamos užduotys, pavyzdžiui, plauti indus, gaminti vakarienę ar valyti tualetą. Na, štai tavo tikroji meilė, dievina viską, ką darai, tiesiog parodyk, kad tavo rankos veikia! Kitą kartą atlikdami rankų darbą įsitikinkite, kad jūsų rankos bus permirkusios, patikėkite manimi... pamatysite žvaigždes.

MILU SUSITIKT, PONE VOYURIZMAS

 

Gal esate susipažinę su ekshibicionistais? Tokie žmonės mėgsta būti stebimi per hula lankus po paklodėmis. Kitaip tariant, voyeur yra tas, kuris seksualiai susijaudina stebėdamas, kaip kiti užsiima seksu (ir tai nėra baisu, šis fetišas turi būti sutarimas). Kadangi daugelis fetišų turi skirtingas reikšmes, vuajerizmas kartais susijęs ne tik su seksu – tai gali būti kitų žmonių žiūrėjimas ar girdėjimas besimylinčių, nedalyvaujant tuose veiksmuose. Štai kodėl ekshibicionistams ir vojeriams naudinga kartu mėgautis seksualinėmis kelionėmis. Nes šie fetišai natūraliai nėra patvirtinti. Neatsitiktinai neisite į savo draugo nakvynę vien tam, kad pamatytumėte, kaip jie guli? Jei turite vieną iš šių fetišų, prieš bet kokį lytinį aktą praneškite savo partneriui, kas jums patinka, nes niekada nesužinosite, kas jūsų laukia. O jei kas nors pakryps į šoną, visada galite pažaisti erotinius žaidimus , jie gali padėti apversti stalus.

DAUGIAU sekso – DAUGIAU NORŲ

Normalu turėti seksualinių poreikių ir troškimų. Nors kitiems tai gali atrodyti keista, kiti mano, kad tai būdas išreikšti save. Nors ji turi ribas ir nepažeidžia kitų teisių, negalima sakyti, kad tai nenormalu. Susižavėkite, turėkite fetišą, fantazuokite, bet svarbiausia – darykite viską teisingai, kad šiandieninis seksas būtų geresnis nei vakar. Žaisk saugiai, žaisk smagiai ir, kai baigsis amunicija, tiesiog žinok, kad „WorldCondoms“ yra čia jums.

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.