Moteriški prezervatyvai: Tai kitoks prezervatyvas, pažiūrėkime, kaip jis veikia.

T raidė Pasivaikščiokite po bet kurią vaistinę ir pamatysite lentynas, sukrautas įvairių tipų vyriškų prezervatyvų, tačiau ieškokite moteriško prezervatyvo ir jo nerasite parduodamų. Nors femidomos buvo pristatytos daugiau nei prieš du dešimtmečius , daugumai žmonių jos lieka gana nepažįstamos.

Kai kurie iš mūsų visai negirdėjo apie vidinius prezervatyvus, kiti neįsivaizduoja, kaip jie atrodo, o treti apie sekmadienį žino tiek pat, kiek šernas. Pirmieji tai girdėjote čia, žmonės: moteriški prezervatyvai turi daug tų pačių privalumų, kaip ir vyriški guminiai . Tai nėra pats gražiausias dalykas, tačiau dviguba apsauga nuo LPI ir nėštumo verta žvilgtelėti.

Taigi, jei susimąstėte, kas yra vidiniai prezervatyvai, turite klausimų apie jų veiksmingumą, šalutinį poveikį ar kur įsigyti, štai mūsų vadovas apie vienintelį moterims skirtą kontracepcijos metodą .

Kaip atrodo femidom?

Moteriški prezervatyvai internetu

Dabar, kai jau žinome, kad yra daiktas, vadinamas moterišku prezervatyvu, norime trumpai paaiškinti, kaip jį atpažinti ir kokie yra pagrindiniai Johnny išvaizdos skirtumai. Femidomas yra tarsi mažo plastikinio maišelio ir vyriško prezervatyvo kryžius – tai laisvai krentantis drėkinamasis maišelis su lanksčiu žiedu kiekviename gale. Vienas žiedas atvirame prezervatyvo gale lieka už makšties, kad jį būtų galima išimti, o kitas įkišamas į moterišką meilės dėžutę, kad prezervatyvas liktų vietoje.

citatos Vidiniai prezervatyvai yra vieno dydžio, pritaikyti daugumai moterų.

Egzistuoja daugybė skirtingų dizainų moteriškų prezervatyvų, tačiau iš esmės jie yra šiek tiek didesni už vyrišką apsaugą ir nėra tvirtai prigludę prie varpos, todėl vyriška įranga suteikia daugiau erdvės kvėpuoti. Pavyzdžiui, kai kuriems vyrams jie atrodo patogesni, nes jiems nereikia pilnos erekcijos . Be to, vidiniai prezervatyvai yra vieno dydžio, pritaikyti daugumai moterų.

Privalumai iš pirmo žvilgsnio

Suteikite kontrolę moterims

Moteriški prezervatyvai yra tokie pat veiksmingi ir saugūs kaip ir vyriški prezervatyvai ir gali būti idealus pasirinkimas moterims, kurioms sunku įtikinti savo partnerį naudoti apsaugą. Jis gali būti įdėtas likus kelioms valandoms iki sekso ir suteikia moterims lankstumo bei seksualinės ir reprodukcinės sveikatos kontrolės, nepasikliaujant savo partneriu.

Sudėtyje nėra latekso

Alergija lateksui ne visada reiškia, kad turite paaukoti malonumą ir saugesnį seksualinį gyvenimą. Femidomas dažnai yra pagamintas iš poliuretano arba nitrilo, kuris yra visiškai saugus naudoti žmonėms, kurie yra alergiški lateksui arba tiesiog nemėgsta jo kvapo. Be to, nitrilas yra plonesnė, bet paprastai tvirtesnė medžiaga, kuri geriau perduoda šilumą ir suteikia daugiau jausmo, kad neturite prezervatyvo.

Padidinkite malonumą

Kai kurie vyrai dažniausiai skundžiasi, kad vyriški prezervatyvai mažina pojūtį arba yra nepatogūs nešioti, tačiau jų būna įvairių. Be to, kai kurie žmonės, naudojantys moteriškus prezervatyvus, įskaitant vyrus, pajuto didesnį malonumą, todėl jiems labiau patinka vyriški guminiai. Makšties sekso metu moteriško prezervatyvo išorinis žiedas stimuliuoja klitorį , o vidinis – varpos galvutę – geriausia iš abiejų pasaulių.

Suteikite dvigubą apsaugą

„Femidoms“ siūlo prieinamą, patogų ir veiksmingą būdą sumažinti netyčinio nėštumo riziką . Tinkamai naudojant, moteriški prezervatyvai dengia didesnį paviršiaus plotą nei vyriški. Tokiu būdu jie suteikia papildomą apsaugą abiem partneriams nuo lytiniu keliu plintančių infekcijų, įskaitant ŽIV, plitimo – nesvarbu, kur jus nuves seksualiniai nuotykiai.

Patobulinkite preliudiją

Užuot susierzinę dėl to, kad reikia naudoti prezervatyvą, sutelkite dėmesį į sekso dalį. Išsaugokite spindesį ir toliau stimuliuodami vienas kitą, kol jūs ir jūsų partneris įkišate vidinį prezervatyvą, todėl tai yra preliudijos dalis. Jei jums nepatinka ši idėja, taip pat galite ją įterpti, kol viskas neįkaista, kad nereikėtų užmušti preliudijos nuotaikos .

Moteris-seksuali-apatiniai-kelnaitės

Neturi šalutinio poveikio

Milijonai moterų visame pasaulyje nori apsisaugoti nuo nėštumo, bet nenaudoja kontracepcijos. Galite paklausti kodėl? Baimė dėl šalutinio poveikio yra vienas iš pagrindinių rūpesčių, su kuriuo gali susidoroti femidoms, nes jose nėra hormonų ir jos gali būti naudojamos, kai tik reikia. Jie yra saugesni už daugelį kitų gimstamumo kontrolės formų ir jiems nereikia recepto .

Naudojamas analiniam seksui

Be lytinių santykių per makštį, galite naudoti moteriškus prezervatyvus žaisdami išangę kaip puikų fizinį barjerinį metodą LPI prevencijai. Kai kurie entuziastai rekomenduoja prieš įdedant nuimti vidinį žiedą. Jei naudojate femidom iš ne latekso medžiagos, galite saugiai naudoti ir silikoninius, ir vandens pagrindo lubrikantus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad femidomos dar negavo oficialaus patvirtinimo naudoti analiniuose santykiuose.

Moteriškų prezervatyvų efektyvumas

Naudodami bet kokio tipo prezervatyvus svarbu laikytis instrukcijų. Kad moteriškas prezervatyvas veiksmingai apsaugotų nuo nėštumo, jis turi būti naudojamas tinkamai ir nuosekliai. Jų veiksmingumas siekia apie 95 % , o tai reiškia, kad jei 100 moterų nuolat juos teisingai naudos, tik 5 iš jų gali pastoti per metus. Moteriški prezervatyvai nepanaikina pavojaus pastoti, tačiau jie labai sumažina tikimybę.

moteris-laikanti prezervatyvą

Kaip naudotis moterišku prezervatyvu?

Prieš naudodami moterišką ar bet kokį kitą prezervatyvą, visada atidžiai perskaitykite instrukcijas. Jei pasibaigęs prezervatyvo galiojimo laikas arba pastebėjote kokių nors pažeidimo požymių, jo nenaudokite. Moteriško prezervatyvo įdėjimo būdas yra panašus į tampono įdėjimą. Iš pradžių tai gali atrodyti šiek tiek sudėtinga, bet viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek praktikos . Štai kaip tai padaryti:

  1. Atsargiai išimkite prezervatyvą iš pakuotės perplėšdami vieną kraštą. Neatidarykite pakuotės dantimis.
  2. Prezervatyvą galite patepti papildomai lubrikantu , kad pagerintumėte komfortą ir būtų lengviau įkišti.
  3. Raskite patogią padėtį – stovėkite viena koja ant kėdės arba gulėkite, kad galėtumėte įkišti prezervatyvą.
  4. Viduriniuoju pirštu švelniai suspauskite vidinį žiedą uždarame gale ir įkiškite į makštį.
  5. Įsitikinkite, kad išorinis žiedas atvirame prezervatyvo gale uždengia sritį aplink makšties angą.
  6. Lytinių santykių metu nukreipkite varpą į prezervatyvą , o ne tarp prezervatyvo ir makšties šono.
  7. Po sekso pasukite išorinį prezervatyvo žiedą , kad jis užsidarytų, laikydami spermą. Ištraukite prezervatyvą nuo kūno.
  8. Dėmesio : moteriški prezervatyvai naudojami tik vieną kartą. Kiekvieną kartą sekso metu atidarykite naują.

Atsistoti, gulėti, sėdėti... Ir mes nekalbame apie sekso pozicijas. Tai tik keletas būdų, kaip įdėti moterišką prezervatyvą. Žinoma, prie femidom gali priprasti šiek tiek laiko, tačiau tinkamai naudojant jo gali nepavykti aptikti.

Kur nusipirkti?

Moteriškų prezervatyvų galima įsigyti ne kiekvienoje vaistinėje, prekybos centre ar suaugusiųjų parduotuvėje. Bet jūs visada galite juos įsigyti internetu iš WorldCondoms. Yra įvairių tipų moteriškų prezervatyvų, įprasti prekių ženklai yra Ormelle , Pasante , FC2 , VA ir kt.

Išsinešti

Apskritai, aišku, kad femidomų nepopuliarumas, regis, kyla iš nepažįstamumo, o ne susirūpinimo – jas tiesiog per daug keista naudoti romantiškose situacijose. Tačiau tai šiek tiek stebina, nes jie turi daugybę privalumų ir turi tas pačias savybes kaip ir vyriški prezervatyvai. Moterys gali pasirinkti dėvėti prezervatyvą ar ne, jie neturi įtakos alergiškiems lateksui ir galiausiai galite juos įsidėti kelias valandas prieš seksą. Vidinis prezervatyvas gali būti ne visiems, bet tikrai verta pabandyti .

Esate ekspertas, renkantis tai, kas jums tinka, ir norime įsitikinti, kad žinote visas savo galimybes, o ne tik tas, apie kurias plačiai kalbama. Pasiruošę pasinerti?

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.