Pirmą kartą sekso patarimai: Kaip iš tiesų pasiruošti? | Nekaltybės praradimas neturi būti baisus dalykas.

A letter kai subręstate, galite pradėti galvoti apie tai, kaip pirmą kartą su kuo nors pasimylėti tarp paklodžių. Be to, jūsų galvoje tikriausiai sukasi milijonai klausimų: "Koks tai jausmas?", "Kaip elgtis su bet kokiu nerimu?", "Kaip apsisaugoti?" ir kt. Su seksu susiję tai, kad žmonės tai daro kiekvieną dieną, tačiau mes tiksliai nežinome, kaip apie tai kalbėti.

Taigi pereikime tiesiai prie reikalo. Seksas nėra blogas dalykas. Tiesą sakant, tai kažkas, kas suteikia daug malonumo ir džiaugsmo, bet tik tuo atveju, jei nusprendę tai daryti jaučiatės 200% rpasirengę. Žinoma, mintis apie tai, kad gali jo netekti, gali nervinti, bet tu nesi vienas. Garantuoju, kad vienu ar kitu momentu kiekvienas jautėsi taip, kaip jūs - tai visiškai normalu, pagrįsta ir teisinga.

Taigi, jūs niekada anksčiau neturėjote lytinių santykių. Tai puiku. Ir dar geriau, nes prieš eidamas į tą lauką gali atlikti daug namų darbų. Kad pirmas kartas būtų kuo malonesnis, štai mūsų specialus receptas, kuris gali padėti.

Darykite tai dėl teisingų priežasčių

Paklauskite savęs: "Ar esu pasiruošęs?" Priimdami sprendimą turite jaustis užtikrintai ir jis turi būti susijęs su tuo, ko norite. Jei jaučiate partnerio spaudimą daryti ką nors seksualinio, tai yra raudona vėliava, signalizuojanti, kad jūsų santykiai gali būti nesveiki, o galbūt net prievartiniai. Bent jau turėtumėte jausti, kad jūsų bae jus gerbia ir vertina.

Nepaisant to, kad visi tavo draugai tai daro, nėra nieko blogo laukti. Tik tu vienas žinai, kada yra tinkamas laikas. Pasitikėk savo intuicija.

Laiką rinkis apgalvotai

Nors gana lengva pasimesti akimirkoje (karštas kūnas, tinkama nuotaika, tuščias bendrabučio kambarys), kai reikalai ima strigti, pirmas seksas neturėtų būti kažkas, kas tiesiog įvyksta.

quotesLabai svarbu ieškoti saugios, privačios vietos, kurioje jaustumėtės atsipalaidavę.

Žinoma, nebūtina visko planuoti ir pasirūpinti romantiška muzika bei žvakėmis, tačiau labai svarbu ieškoti saugios, privačios vietos, kurioje jaustumėtės atsipalaidavę ir kur jums netrukdytų tėvai ar smalsūs kambario draugai. vieta turi būti patogi ir nekelti streso, kad jūsų bendra patirtis taptų tikrai ypatinga.

Supraskite saugaus sekso praktiką

Romantiška vieta? Žvakės? Patikrinkite. Hm, ką pamiršome? Prezervatyvus - teisingai, nes, žinote, mergina gali pastoti per pirmuosius lytinius santykius. Niekas negali labiau blaškyti dėmesio nei nerimas dėl lytiškai plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo. Net jei tai atrodo kraupu, labai svarbu apie tai pasikalbėti su partneriu prieš pradedant lytinius santykius.

Kai sakome "saugus seksas", turime omenyje, kad turite įsitikinti, jog vartojate kontraceptines tabletes arba turite implantą ir naudojate prezervatyvą. "Dviguba apsauga? Klausiate. Absoliučiai! Naudokite prezervatyvą net jei naudojate kitą kontracepcijos priemonę, kad apsisaugotumėte nuo lytiškai plintančių infekcijų, nebent abu esate monogamiški vienas kitam. Daugiau žmonių, nei manote, turi šių bjaurybių savo kelnaitėse.

colorful-condoms-in-pink-background

Apsauga yra svarbi, bet ar pasirinkimas atrodo pernelyg didelis? Kai moterys pirmą kartą užsiima vaginaliniais lytiniais santykiais, tai gali būti šiek tiek nemalonu (bet taip būna ne visada), todėl rekomenduojame išbandyti lubrikuotą prezervatyvą. Jis padeda sumažinti galimą diskomfortą ir padaro įėjimą ir išėjimą malonesnį.

Turėkite realių lūkesčių

Stenkitės nesusitelkti į tai, ką apie nekaltybės praradimą sužinojote iš "Netflix" paauglių laidų, filmų ar net savo draugų, nes realiame gyvenime žmonių patirtis gali būti šiek tiek gremėzdiškai nepatogi. Atsikratykite bet kokių lūkesčių - pirmieji lytiniai santykiai ne visada būna stebuklingi (pasitaiko keistų garsų ir nerangių dalykų).

Nustatydami tikslus pagalvokite apie bendravimą ir apie tai, kaip pasakysite partneriui, kas jums tinka, kas ne ir ką norėtumėte išbandyti. Ir nepamirškite, nelyginkite savo patirties su kieno nors kito patirtimi.

Praneškite, ko norite

Tai gali būti keista. Tai gali būti kvaila. Kam tai rūpi! Kalbėtis vienas su kitu apie seksą yra būtina. Tai apima atvirumą apie tai, ką jums reikš šis seksualinis susitikimas, ar esate atsitiktiniuose, ar rimtuose santykiuose, ar jūs ir jūsų partneris planuojate miegoti su kitais žmonėmis, galiausiai, kokie yra jūsų norai ir poreikiai.

Visada geriau pradėti kalbėti apie seksą santykių pradžioje, nes kuo ilgiau lauksite, tuo sunkiau bus. Tai nebus lengvas pokalbis, tačiau turite įsitikinti, kad esate viename lape.

Priešistorė, priešistorė ir priešistorė

Kadangi atvirai kalbame apie seksą, svarbu suprasti, kodėl preliudija arba preliudija yra raktas į malonius potyrius visų seksualinių orientacijų žmonėms. Rankų dūrimas, oralinis seksas, prisilietimai vienas prie kito ir senamadiškas bučiavimasis - visa tai gali būti laikoma preliudija. Tradiciškai tai lytinis aktas be įsiskverbimo.

Prieš pereidami prie pagrindinio lygiai, apsikeiskite masažais, pasinerkite į, regis, nesibaigiančių bučinių raundus ir pirštais perbraukite per kiekvieną jų odos centimetrą. Skirkite daugiau laiko, kad jaustumėtės patogiai su savo partneriu. Norėdami dar labiau pasimėgauti, pabandykite naudoti kokias nors preliudiją gerinančias priemones, pavyzdžiui, klitorio balzamus ar gelius speneliams žaisti. Raskite tam laiko.

Lubrikantas yra geriausias jūsų draugas

Jei stresas gali turėti didelę įtaką natūraliai lubrikacijos gamybai, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti asmeninį lubrikantą, kad pirmieji po tyriai būtų sklandūs ir malonūs. Lubrikantas iš esmės yra skirtas penetraciniam seksui, nes sumažina trinties ar skausmo tikimybę. Dėl šios priežasties jį patartina turėti ant naktinio stalelio. Jei niekada anksčiau jo nebandėte - kaip sužinosite, ar yra kokių nors pokyčių.

Jei užsiimate vaginaliniu seksu, kai tik įsidėsite prezervatyvą (dažniausiai lateksinį), vandens pagrindo lubrikantas yra saugiausia pradėti nuo jo (idealiu atveju, geriausius turime čia). Priežastys paprastos - jie natūraliai drėkina, lengvai valomi ir tinka jautrią odą turintiems žmonėms.

Trumpai tariant

Nesvarbu, ar esate heteroseksualas, gėjus, ar kažkas tarp jų - tikimės, kad šie pagrindiniai patarimai padės užtikrinti, kad pirmasis kartas būtų smagus ir malonus. Iš tiesų nėra vieno teisingo būdo nekaltybei prarasti, tačiau galite pasistengti.

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.