Oralinis seksas: Nesvarbu, ar jį teikiate, ar gaunate. Taip, tai tikras seksas.

 lettervakarienė. Smūgis. Galvos davimas Cunnilingus. Dešros rūkymas. Tai tik keletas iš daugybės pavadinimų, kuriais vadinamas veiksmas, kai burna ir liežuviu malšinate ir stimuliuojate savo antrosios pusės genitalijas, arba kitaip tariant - oralinis seksas.

Kadaise buvęs tabu, dabar oralinis lytinis aktas yra įprasta seksualinės veiklos forma, užimanti išskirtinę vietą daugelio žmonių sąmonėje. Nesvarbu, ar laikote tai įžanginiu žaidimu prieš penetracinį seksą, ar pagrindiniu įvykiu miegamajame, tai gali būti vienas maloniausių susiėjimo aspektų. Nors kai kurie teigia, kad iš tikrųjų jamingas yra intymesnis nei tradicinis bučiavimasis, nes jo metu reikia pasinerti į asmeniškiausią kieno nors kūno dalį.

Jei oraliniuose žaidimuose esi naujokas, kai ką turbūt turėtum žinoti iš anksto, o jei blowjobą ar cunnilingusą atlieki kaip profesionalas, vis tiek gali išmokti kai ką, apie ką galbūt anksčiau nesusimąstei. Štai ką reikia žinoti.

Pirmiausia: saugumas

Jūs žinote apie prezervatyvų naudojimą, kad išvengtumėte nėštumo ir lytiškai plintančių infekcijų per penetracinius lytinius santykius, tačiau iš tikrųjų apsauga svarbi ir oralinio sekso metu - nors kartais šis faktas ignoruojamas. Taip. Tai saugiau, bet ne visiškai saugu. Tik pagalvokite apie tai: atsigręžę žemyn liečiate odą ir kūno skysčius (spermą ar makšties skysčius), bet kuriame iš jų gali būti ligos. Taigi prieš pradėdami linksmybes turite savęs paklausti: "Kaip galiu padaryti oralinį seksą saugesnį?

Prezervatyvai

Svarbiausia, kad oralinis seksas būtų saugus, yra vengti sąlyčio tarp burnos ir lytinių organų. Jei darote oralinį vyrui, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti prezervatyvą. Guma burnoje? Ar kas nors iš tikrųjų taip daro? Trumpas atsakymas yra - taip. Nėra nepageidaujamo nėštumo rizikos, vis tiek galite užsikrėsti infekcija nuo partnerio skysčių.

Jei ketinate oraliniam seksui naudoti standartinius prezervatyvus, geriausia rinktis nemazgotus . Sausi "Johnnies" neturi nemalonaus lubrikanto skonio "nuotykių kelionės" metu ar po oralinio bučinio, taip pat puikiai tinka žmonėms, alergiškiems lubrikantui. Be to, pasikeitimo atveju visada turite teisę pasirinkti savo lubrikantą.

Kai kurie žmonės nemėgsta lubrikanto skonio, kiti nekenčia latekso skonio - juk dėti prezervatyvą į burną šiek tiek skiriasi nuo to, kai jis dedamas į Lady V. Taigi, yra daugybė aromatizuotų prezervatyvų, kurie puikiai tinka ir oraliniams malonumams. Su aromatizuotais prezervatyvais nėra blogo skonio . Kai kurie prezervatyvai gali būti net kramtomosios gumos, pina colada, braškių, vynuogių ir kt. skonio. Platus asortimentas, nuo vaisinių iki aštrių, patenkins net išrankiausių skonių poreikius

Dantų užtvaros

Tačiau tai nebūtinai turi būti nemalonu ar nepatogu. Einant žemyn moterims, skysčių mainams sustabdyti galima naudoti stiprius, plonus latekso lakštus, vadinamus burnos užtvaromis. Nedidelio kvadrato ar stačiakampio formos dantų užtvaros yra saugus variantas įsimylėjėliams, kuriems oralinis seksualinis stimuliavimas yra svarbi romantiško gyvenimo dalis.

Spėju, kad dabar jums kyla klausimas: "Ar parduotuvėje apskritai galima rasti dantų užtvarų?" Na, galbūt jos nėra taip lengvai prieinamos jūsų vietiniame mini-market'e kaip prezervatyvai, bet juk tam ir yra "WorldCondoms". Duoti ar gauti jamsų naudojant barjerinį metodą bus šiek tiek kitaip. Juos galima įsigyti įvairių smagių spalvų ir vaisių skonių, įskaitant vanilės, braškių, miško uogų ir kolos.

Patarimai, kaip duoti oraliniu būdu

Teoriškai oralinis seksas yra kažkas panašaus į vokų uždarymą: spjauk, laižyk ir pakartok. Bet žinote ką? Ne arbata, ne šešėlis - yra toks dalykas kaip blogas oralinis, nors už pastangas visi gauna dalyvio taurę. Taigi, jei tiesiog visada stengiesi pagerinti visus raguotus savo gyvenimo aspektus, turėdamas užpakalinėje kišenėje keletą patarimų, bet kokį seansą burnoje paversi smagia ir garuojančia patirtimi.

Svarbiausia - bendravimas

Oralinis seksas skirtingiems žmonėms gali reikšti skirtingus dalykus, todėl gali būti, kad nejausite viso to dilgčiojančio gėrio toje pačioje srityje kaip kitas žmogus. Kadangi taip yra, nebijokite pasakyti partneriui, jei kažkas jums negerai. Bendravimas su partneriu ir įsiklausymas į jo nurodymus yra tai, kas daro visą procesą tokį, koks jis turėtų būti jums abiem. Juk jei nusileidžiate, turėtumėte tai daryti teisingai.

Kūrybiškai pasirinkite pozas

Ar jūs ir jūsų partneris lovoje visada atliekate tuos pačius judesius? Vyrauja klaidinga nuomonė, kad, kalbant apie oralinio sekso pozas, įvairovės nėra. Tačiau yra ir kitų galimybių, ne tik gulėti ant nugaros. Įtraukite sėdėjimą ant kėdės, gulėjimą ant pilvo tarp partnerio kojų, pasitelkite fantaziją vienas kitam.

Parodykite entuziazmą

Nusileidę ant žmogaus galite jaustis tarsi turėtumėte naują supergalią, kai ji ar jis yra visas palaimingas po to, kai sukrėtėte jo pasaulį. Tačiau jei nesijaučiate užtikrintai, kad galite patenkinti savo partnerį, galite sugadinti tai, kas kitu atveju turėtų būti maloni ir seksuali patirtis jums abiem. Jūsų požiūris inicijuojant oralinį seksą turėtų būti toks, kad jums patinka tai daryti ir jums patinka jį atlikti. Jei rodysite entuziazmą, jūsų partnerė bus labai susijaudinusi ir labiau atsipalaidavusi, todėl jai ar jam bus lengviau pasiekti kulminaciją. Nustokite galvoti apie tai kaip apie darbą.

Naudokitės rankomis

Jūsų ponios V arba partnerės penis nėra vienintelė žvaigždė miegamajame. Turite 10 funkcinių įrankių, kurie tik ir laukia, kad būtų panaudoti: jūsų pirštai. Rankos gali suteikti tiek daug kūrybiškumo jausmingumui - jomis galite kontroliuoti gylį ir parodyti kitoms kūno dalims papildomą meilę. Apsimeskite, kad esate dailininkas, pirštais piešiantis kiekvieną mylimojo kūno briauną ir raukšlelę. Pagrindiniai patarimai - dirbkite rankomis prieš uždėdami burną ant varpos ir nebijokite nykščiu patrinti moters klitorį.

Paįvairinkite

Gyvenimas per trumpas oraliniam, kuris yra tik meh. Nesvarbu, ar darote oralinį su vyru, ar su moterimi, negalite laikytis tik vienos technikos. Tai, kad žmogui kažkas patiko praeityje, nereiškia, kad jo skonis ateityje nepasikeis. Būtinai eksperimentuokite su skirtingo lygio spaudimu, laižymu ar čiulpimu ir viso to metu įvertinkite mylimojo reakciją.

Nieko baisaus, jei jums nepavyksta tobulai atlikti mylėjimosi ar kunilingo. Kuo daugiau tai darysite, tuo geriau seksis. Tuo tarpu entuziazmas labai padeda. Tikriausiai nėra idealaus žingsnių ar patarimų sąrašo, kuriame kiekvienas punktas patiktų kiekvienam žmogui. Taigi, pasiimkite tai, kas jums patinka, o visa kita palikite kitiems.

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.