Lube Up: 4 pagrindinės priežastys, kodėl verta naudoti intymius lubrikantus | Dėl jų viskas slysta ir slysta. Taigi, užtepkite jo.

A letter seksuali šypsena, jautrūs prisilietimai, ritmingi klubai - neabejoju, kad jūsų antroji pusė turi viską, ko reikia, kad jus sujaudintų. Tačiau yra dar vienas dalykas, kuris neabejotinai padidins jūsų šansus pasiekti kulminaciją - tai lubrikantas. Sekspertai tvirtina, kad intymus lubrikantas kiekvieną sekso scenarijų padarys malonesnį ir malonesnį.

Jei esate naujokas lubrikantų pasaulyje, gali būti, kad visuomenė jums įkalė į galvą daugybę klaidingų įsitikinimų ir mitų, kurie yra toliau nuo tiesos. Kai kurie vis dar tiki, kad jį naudoja tik iki žmonių tipų: įkyrūs paaugliai, kurie rado savo tėčio laukinius žurnalus, arba senyvo amžiaus moterys, kurios dėl senėjimo patiria natūralios drėgmės trūkumą. Leiskite mums padėti jums išsiveržti iš vėžių ir sugriauti šiuos paplitusius mitus.

Jei galvojate: Kas yra lubrikantas? Kaip veikia lubrikantas? Arba kodėl turėčiau jį naudoti? Turime atsakymus ir keletą priežasčių, kodėl turbūt turėtumėte viską mesti ir tuoj pat apsipirkti tepalo.

Prideda drėgmės

Nepainiokite su lubrikantais, kuriuos naudoja mechanikai vietiniame autoservise, geliai, apie kuriuos kalbame, yra tie, kurie naudojami seksualiniam pasitenkinimui ir komfortui. Pirmiausia, slidumas yra svarbiausias intymaus akto pojūtis. Tačiau kartais natūralus moters lubrikacijos lygis gali skirtis, todėl gali atsirasti sausumas, kurio visiškai nereikia gėdytis. Reikalas tas, kad net ir tada, kai esate susijaudinęs, prireikia šiek tiek laiko, kad jūsų kūnas įsitaisytų tame pačiame puslapyje. Taigi, šaunu griebtis lubrikanto, nes kartais mums visiems reikia papildomos pagalbos.

Tokioje situacijoje lubrikantas prideda drėgmės ir slidumo, todėl tiek preliudija, tiek lytinis aktas tampa sklandesni ir natūralesni. Lubrikantą turėtų naudoti visi, kurie užsiima seksu, net jei sausumas nėra problema. Jei rimtai, tai tiesiog palengvina visą seksą ir padaro jį ne tokį nepatogų.

Didina malonumą

Dėl pasikartojimo kažkada buvęs karštas seksualinis gyvenimas gali pasijusti meh. Todėl būkite atviri įvairiems dalykams lovoje. Bet koks greičio, spaudimo ar padėties pakeitimas padarys aktą įdomesnį ir malonesnį. Arba visada galite išbandyti naują stimuliuojantį lubrikantą. Jei lubrikantą siejate tik su makšties sausumu, visiškai klystate. Iš esmės tai sekso žaisliukas, kuris gali viską įkaitinti (tiesiogine prasme), atvėsinti arba priversti jūsų kūną dilgčioti... sąrašas begalinis.

Ieškote intensyvesnių seksualinių santykių potyrių? Šildantys ir šaldantys lubrikantai yra toks geras ir paprastas būdas pasinerti į pagrindinius temperatūros žaidimus. Jiems susilietus su oda, pajusite švelnų šildantį arba šaldantį poveikį, kuris tik sustiprina pojūčius. O geriausia dalis? Šiuos gelius galima naudoti ir masažui, ir seksui - pradėsite nuo erotinio masažo, o jis neišvengiamai peraugs į daugiau. Na, o šie nuostabūs lubrikantai padvigubėja.

Svarbiausias dalykas seksualiniame susitikime yra žaisti ir smagiai praleisti laiką. O kas, jei naudodami aromatizuotą lubrikantą pridėtumėte naujų, dar malonesnių pojūčių? Jei mėgstate oralinio sekso žaidimus, skanus gelis - geriausias jūsų burnos draugas. Leiskite man paaiškinti: Aromatizuotas lubrikantas yra puikus būdas sustiprinti oralinį žaidimą ir tuo pačiu metu mėgautis skaniu malonumu. Išsirinkite jums patinkantį skonį (braškių, šokolado, šampano, pina kolada), užlašinkite jo ant partnerio krūtinės ir laižykite kaip desertą. Skanėstas.

Užtikrina saugumą

Naudoti lubrikantą su prezervatyvu iš tikrųjų yra protinga idėja. Sumažinsite tikimybę, kad prezervatyvas nutrūks per penetracinį seksą. Ilgai išliekančių slidumo savybių turintis intymusis gelis padeda šiems guminukams lengvai judėti ant odos, todėl seksas tampa saugesnis ir malonesnis. Be to, kai kurie vyrai sako, kad nedidelis lašelis lubrikanto prezervatyvo galiuko viduje taip pat gali padidinti pasitenkinimą. Tačiau įsitikinkite, kad naudojate tinkamos rūšies lubrikantą, kad ir kokius prezervatyvus ar žaislus naudotumėte. Jei naudojate latekso prezervatyvus, negalite naudoti aliejaus pagrindo lubrikantų, nes jie juos sunaikina ir padaro neveiksmingus.

quotes Ilgai išliekančių slidumo savybių turintis intymusis gelis padeda šiems guminukams lengvai judėti ant odos, todėl seksas tampa saugesnis ir malonesnis.

Tačiau ne tik vaginalinis aktas gali būti saugesnis dėl papildomo drėkinimo. Į makštį įkišti bet ką - pirštus, tamponą ar sekso žaisliuką - su lubrikantu bus nesudėtinga. Jis gali sumažinti skausmingą trintį, kuri trukdo visiems komfortiškiems pojūčiams. Nors lubrikantas yra naudingas vaginaliniam seksui, jis yra absoliučiai būtinas bet kokiam analiniam seksui. Deja, išangė savaime natūraliai nesusilubrikuoja, todėl tai reiškia, kad reikia imtis papildomų atsargumo priemonių, pavyzdžiui, tonos lubrikanto. Geriausias pasirinkimas - tikrai slidus silikoninis lubrikantas, kuris išlieka itin ilgai.

Skirtingiems poreikiams

Manote, kad lubrikantas skirtas tik pagrindiniam įvykiui? Pagalvokite dar kartą. Kiekvieną seksualinę veiklą galima pagerinti lubrikantu, nepriklausomai nuo to, ar ketinate visiškai įsiskverbti, ar ne. Šiek tiek lubrikanto pridėkite įžangos metu - tai puikus būdas paįvairinti situaciją. Trinant ir liečiant savo mylimojo erogenines zonas gali būti itin karšta, jei jūsų rankos bus šiek tiek slidžios. O jei jaučiatės drąsiai, pasiimkite keletą dilgčiojančių lubrikantų ir paslėpkite juos rankinėje.

Yra tam tikrų rūšių gelių, kuriuos turėtumėte naudoti tam tikriems susitikimams tam tikru metu. Galite manyti, kad lubrikantas gali būti nereikalingas karštoje vonioje, tačiau vanduo iš tikrųjų išplauna natūralius moters skysčius. Jei reguliariai tai darote duše, tam naudojamas lubrikantas gali skirtis nuo lubrikanto, kurį naudojate rytiniams sekso seansams. Silikono pagrindo lubrikantas garantuos, kad jūs ir jūsų antroji pusė praleisite slidų laiką.

Ypač atsargiai žiūrite į viską, kas dedama į jūsų kūną ir aplink jį? Tuomet vandens pagrindo lubrikantai kaip tik jums. Kai kurie iš jų sukurti atsižvelgiant į sąmoningumą, juose yra raminančių ir natūralių ingredientų mišinys, dėl kurio jūsų oda gali būti pasiruošusi viskam. Jei jūs arba jūsų partneris kovoja su priešlaikine ejakuliacija, uždelsimo geliai gali sumažinti pojūtį, kad jis galėtų ilgiau išsilaikyti. Kalbant rimtai, lubrikantų yra beveik viskam.

Rinkitės išmintingai

Kai reikia išsirinkti mėgstamą lubrikantą, pirmiausia norėsite pašalinti tuos, kurie jums nepadės. Jei apsaugai nuo nėštumo pasikliaujate prezervatyvais, aliejaus pagrindo lubrikantai - ne. Jei turite jautrią odą, galbūt norėsite vengti dažiklių, kvapiklių ir silikonų. Norėdami ilgai trunkančio maratono, rinkitės tik silikono pagrindo lubrikantus. Tada eksperimentuokite.

Išsirinkę pageidaujamą rūšį, išbandykite skirtingų prekės ženklų. Pradėkite nuo mėginių rinkinio, nes taip išvengsite didelių buteliukų lubrikantų, kurie jums nelabai patinka. Išbandykite, kuris geriau jaučiasi, kaip jie nusiplauna ir visa kita, kas jums svarbu. Gali būti, kad jums patinka skirtingi lubrikantai skirtingiems tikslams ir vieną pasirinksite seksui, o kitą - preliudijai.

Paskutinis žodis

Kas seksualinę veiklą padaro itin karštą? Žinoma, lubrikantas. Visada turėkite jo po ranka ir nebijokite jo naudoti, kad galėtumėte praleisti bet kokį nepatogų sausumą. Taigi, dar kartą, žmonėms iš paskos: Intymus lubrikantas yra tiesiog geriausia visų laikų seksualinė priemonė. Niekada nežinosite, kol neišbandysite.

Jei vis dar reikia pagalbos ieškant tinkamiausio, perskaitykite kitą mūsų tinklaraščio įrašą Drėgnesnis yra geresnis: Kaip išsirinkti geriausią lubrikantą? arba parašykite mums žinutę

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.