I dalis: Masturbacijos meno vadovas | Nes kartais tik jūsų ranka gali suteikti jums meilės ir dėmesio, kurio nusipelnėte

I raidė atėjo laikas pakalbėti apie didžiausią žmonijai žinomą veiklą – masturbaciją. Dabar aš žinau, ką tu gali pagalvoti – „va, žiauru! Tačiau leiskite man pasakyti, kad vyskupo (arba barzdotojo moliusko, ar kaip norite tai vadinti) mušti yra ne tik visiškai normalu ir sveika, bet ir puikus būdas sumažinti stresą ir sužinoti, kas jus erzina. Ir patikėkite manimi, kai išsiaiškinsite savo malonumo zonas, greitai pasieksite didžiąją „O“.

Bet jei rimtai, į solo žaidimą svarbu žiūrėti pagarbiai savo kūnui. Štai keletas patarimų, kaip meilės sau seansus paversti bomba:

Raskite tinkamą vietą

Labai svarbu rasti tobulą vietą žaidimui solo – tai tarsi masturbacijos slėptuvė, kurioje galite leisti savo keistuolio vėliavai suplevėsuoti ir nusileisti su savimi. Nesvarbu, ar tai būtų privatus miegamasis, nuošalus vonios kambarys ar net rami vieta miške (jei tai jūsų reikalas), įsitikinkite, kad jūsų netrukdys įkyrūs kambario draugai, smalsūs vaikai ar smerkiantys uošviai. Nepamirškite užrakinti durų ir uždaryti žaliuzių, nes nenorite, kad netikėti lankytojai užkluptų jūsų savimeilės vakarėlį.

Lube yra tavo geriausias draugas

Tepalas, tepalas, tepalas! Tai ne tik leis jums jaustis taip gerai, bet ir sumažins sudirginimo ar sužalojimo riziką. Vandens pagrindo lubrikantai paprastai yra saugūs visų tipų sekso žaislams ir prezervatyvams, todėl būtinai perskaitykite etiketes ir pasirinkite tą, kuris suderinamas su jūsų pageidaujamu žaidimo būdu. O jei trokštate nuotykių, kodėl gi neišbandžius skonių ar kvapnių lubrikantų? Jie gali suteikti šiek tiek papildomo skonio (skirta kalambūrai) jūsų solo seansams. Tik po to būtinai išvalykite, nes niekam nepatinka lipni netvarka.

Sumaišykite dalykus

Masturbacija nebūtinai turi būti vienpusė veikla. Išbandykite įvairius metodus ir stimuliavimą, kad pamatytumėte, kas jums tinka. Tai gali apimti rankų, sekso žaislų ar net namų apyvokos daiktų naudojimą (jei juos saugu naudoti ir nedarys jokios žalos). Eksperimentuokite su skirtingais potėpiais, spaudimais ir ritmais, kad surastumėte savo mielą vietą.

Leiskite veikti savo vaizduotei

Masturbacija yra tarsi stebuklinga laiko mašina, kuri nukelia jus į fantazijų ir įjungimų šalį. Taigi pirmyn, įsigilinkite į savo slapčiausius troškimus ir leiskite paleisti savo vaizduotę. Pagalvokite apie tai, kas jus erzina ir vargina, ir naudokite tai savo solo grojimui. Arba, jei jums reikia šiek tiek papildomo įkvėpimo, pabandykite paskaityti stulbinančią erotiką, žiūrėti nerimą keliančią pornografiją ar klausytis viliojančių garso įrašų. Kad ir kokia būtų nuotaika, apkabinkite tai ir leiskite savo meilei sau spindėti kaip deimantas.

Nustatykite nuotaiką

Nuotaikos nustatymas yra sėkmingos masturbacijos sesijos pagrindas. Pritemdykite apšvietimą, įjunkite kintamosios srovės arba šildytuvą (nesvarbu, kas plūduriuoja jūsų valtyje) ir paleiskite muziką ar garsus, kurie padės atsipalaiduoti ir nusiteikti. Nesvarbu, ar tai sklandus džiazas, jausmingas R&B, ar net bangų dūžtymas krante, raskite tai, kas padėtų atsipalaiduoti ir paleisti. Nepamirškite pastatyti scenos kvapiosiomis žvakėmis, jaukiomis antklodėmis ar net taure vyno (jei jaučiatės puošniai). Tikslas – sukurti atpalaiduojančią ir jausmingą atmosferą, kuri leistų jaustis patogiai ir pasirengus tyrinėti savo malonumus.

Būkite atidūs savo aplinkai

Nors svarbu rasti privačią ir patogią erdvę, taip pat svarbu atsižvelgti į aplinką. Įsitikinkite, kad niekam netrukdote ir nedarote žalos turtui. Jei naudojate sekso žaislus ar kitus daiktus, prieš ir po naudojimo juos kruopščiai išvalykite, kad išvengtumėte bakterijų ar infekcijų plitimo.

Neskubėk

Tai ne varžybos, todėl nereikia skubėti. Leiskite sau visiškai mėgautis patirtimi ir neskubėkite. Visiškai gerai, jei orgazmas užtrunka ilgiau nei su partneriu – kiekvieno kūnas yra skirtingas ir tai visiškai normalu. Svarbu, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir tyrinėti savo malonumą be jokio spaudimo ar streso. Taigi giliai įkvėpkite, išvalykite mintis ir apimkite savęs tyrinėjimo džiaugsmą.

Atkreipkite dėmesį į savo kūną

Jei kas nors jaučiasi nepatogiai ar skausmingai, sustokite. Jei naudojate sekso žaislus, įsitikinkite, kad jie yra švarūs ir geros būklės, kad išvengtumėte sužeidimų ar infekcijų. Nepamirškite pakirpti nagų, kad išvengtumėte atsitiktinių įbrėžimų ar įpjovimų.

Štai keletas masturbacijos patarimų, kad solo žaidimas būtų linksmas ir malonus. visada teikti pirmenybę savo malonumui ir patogumui ir niekada nebijoti eksperimentuoti ir tyrinėti, kas jums tinka. Ir visų pirma pasinaudokite meilės sau galia ir masturbacijos džiaugsmu. Laimingo solo žaidimo!

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.