Pirmiausia saugumas: Kodėl prezervatyvai tokie geri? | Nenaudoti prezervatyvo yra kvaila. Taškas.

W letterdar niekada neturėjome tiek daug galimybių planuoti savo būsimą šeimą ir rinktis, ar apskritai turėti vaikų. O jei vis dėlto norime tapti tėvais, taip pat galime nuspręsti, koks amžius mums tinkamiausias, atsižvelgdami į savo karjerą, santykius ar fizinę sveikatą. Tačiau kartais alternatyvos gali būti painios, ir kuo geriau suprantame savo tikslus, tuo aktualiau tampa pasirinkti mūsų lytiniam gyvenimui tinkamą kontracepciją.

Esant daugybei kontracepcijos formų, padedančių išvengti neplanuoto nėštumo, nenuostabu, kad daugelis žmonių klausia: "Kodėl prezervatyvai yra geriausias pasirinkimas?" Nesu čia tam, kad jus iškeikčiau, bet jums gali prireikti išgirsti tiesą: jie veikia itin gerai. Tačiau jei galvojate: "Prezervatyvai - šlykštu!", manykite, kad... na, tiesiog klystate.

quotesJei galvojate: "Prezervatyvai - šlykštu!", manote, kad... tiesiog klystate

Tai 2020 m., žmonės, žinoma, yra smagių prezervatyvų, kurie nėra suši. Nesvarbu, ar tai lateksinis, poliuretaninis, aromatizuotas, su taškeliais, ar tik norite, yra jums tinkamų prezervatyvų. Apibendrinome pagrindines priežastis, kad padėtume jums išsiaiškinti, kodėl prezervatyvai jums tinka.

Apsauga nuo lytiškai plintančių ligų

Prezervatyvai yra vienintelis kontracepcijos būdas, apsaugantis nuo kai kurių lytiškai plintančių ligų, taip pat nuo nėštumo. Jie sukuria barjerą tarp jūsų lytinių organų, burnos ar išangės ir jūsų partnerio intymių vietų. Žinoma, jei turite tvirtą valią, galite rinktis visišką susilaikymą, tokiu atveju galite išlikti ramus.

Specialistai rekomenduoja prezervatyvus naudoti nuolat, ne tik mylintis su nepatikimu partneriu, bet ir su nuolatiniu partneriu. Daugelis žmonių dažnai nė nenutuokia, kad serga tam tikromis infekcijomis, perduodamomis per lytinius santykius, nes paprastai jiems nepasireiškia jokie požymiai. Taigi prezervatyvas yra ypač saugi apsauga.

Suteikite papildomą malonumą

Jei vis dar abejojate, kodėl verta rinktis prezervatyvus, turėtumėte žinoti, kad jie atlieka ne tik apsaugos funkciją, bet ir suteikia ekstrasensų pasitenkinimą. Tokiu atveju stimuliuojančius prezervatyvus būtina išbandyti. Jei norite kibirkšties savo seksualiniame gyvenime, šie prezervatyvai jums puikiai tiks.

Jie turi papildomų stimuliuojančių funkcijų, kurios jus privers peržengti ribą. Orgazmą žadančiuose prezervatyvuose yra stimuliuojančio lubrikanto, pasižyminčio šildomuoju ir šaldomuoju poveikiu, kuris suteiks jums geriausią iš abiejų pasaulių, kai kalbama apie komfortą ir malonumą. Kai kurie iš šių prezervatyvų taip pat gali būti padengti tam tikromis tekstūromis (pvz., bangelėmis, taškeliais), kurios padės patirti stipresnius kūno pojūčius.

Ilgesnis lytinis bendravimas

Jei minėtų privalumų nepakanka, skaitykite toliau. Dar viena rūšis - tai uždelsto naudojimo prezervatyvai. Šie prailgina lovos žaidimus ir dažniausiai padeda nuo priešlaikinės ejakuliacijos kenčiantiems vyrams sustiprinti ištvermę. Nesuklysite įsigiję šių prezervatyvų.

Climax delay prezervatyvai yra iš vidaus sutepti benzokaino arba lidokaino geliu, vyro genitalijų jautrumą mažinančia priemone, leidžiančia jam labiau kontroliuoti savo lytinius organus ir turėti daug daugiau laiko jai pasiekti. Dėl specialaus kraujotaką gerinančių ingredientų derinio atidedamieji prezervatyvai pagerina lytinį pajėgumą ir praverčia, kai stengiatės pasiekti seksualinį piką tuo pačiu metu kaip ir partnerė.

Neturi šalutinio poveikio

Be to, verta pabrėžti ir tai, kad prezervatyvai neturi neigiamo poveikio sveikatai, palyginti su kontraceptinėmis tabletėmis, kurios gali neigiamai paveikti vaisingumą. Žinoma, kai kurie žmonės gali būti alergiški lateksui. Taigi, galite manyti, kad prezervatyvai turi šalutinį poveikį. Vis dėlto atsakymas yra neigiamas - dabar rinkoje yra prezervatyvų be latekso. Šie prezervatyvai pasižymi tokiu pat poveikiu kaip ir įprasti, o svarbiausia - puikiai tinka jautriems žmonėms.

WorldCondoms internetinėje parduotuvėje galite įsigyti prezervatyvų, pagamintų iš poliizopreno, poliuretano, sintetinės dervos ar net labai plonos medžiagos, vadinamos nitrilu. Anksčiau alergija lateksui neleisdavo alergiškiems žmonėms naudoti prezervatyvų, tačiau dabar, priešingai, pasirinkimas yra platus.

Platus pasirinkimas

Tiek daug pojūčių. Tiek daug jausmų, kuriuos galite patirti. Yra platus prezervatyvų pasirinkimas, todėl kiekvienas garantuotai ras tai, kas jam labiausiai tinka. Juos galite rinktis pagal:

  • Pagal dydį,
  • Medžiagą,
  • Stimuliuojantį poveikį,
  • Spalvą ir skonį,
  • Storį,
  • Prekės ženklas,
  • Kaina.

Ieškodami geriausio prezervatyvo, būtinai atsižvelkite į kuo daugiau veiksnių. Juk perkant daugiau visada mokėsite mažiau, todėl verta skirti laiko paieškoms ir palyginti skirtingus variantus.

Galiausiai, kalbant apie prezervatyvų įsigijimą, jie parduodami be jokių receptų ar gydytojo rekomendacijų. Apsilankykite mūsų svetainėje ir išsirinkite prekes - sumokėkite, patogiai įsitaisykite ir laukite, kol siuntinys bus diskretiškai supakuotas ir pristatytas. Mylėtis naudojant prezervatyvą dar niekada nebuvo taip paprasta kaip dabar.

quotesPrezervatyvai parduodami be recepto

"WorldCondoms" sukūrėme specialią kolekciją, kad galėtumėte išbandyti patogiausi prekių ženklai ir prezervatyvų rūšių. Jei negalite apsispręsti, kas jums labiausiai tinka, mūsų specialistai gali įvertinti jūsų poreikius ir atitinkamai rekomenduoti prezervatyvus.

Kaip naudoti prezervatyvą?

Siūlome atsižvelgti į tai, kad žmonės visame pasaulyje prezervatyvus naudoja jau daugiau nei tūkstantį metų. Medžiagos keitėsi, tačiau funkcija - išliko, o efektyvumas didėjo.

Nesvarbu, ar esate naujokas, ar lovos ekspertas, prezervatyvai yra būtini. Svarbiausia, kad geriausia būtų, jei prezervatyvus pirktumėte tik gerai žinomose parduotuvėse. Tokiu atveju galėsite būti tikri, kad parduodami produktai yra aukščiausios kokybės ir tinkamai veiks.

Užsidėti prezervatyvą labai paprasta. Svarbiausia sklandžiai, nepažeidžiant, išimti jį iš pakuotės ir švelniai užmauti ant varpos. Patikrinkite, ar prezervatyvas yra teisinga kryptimi. Ritinėlis turi būti išorėje, o galiukas - per vidurį. Užspauskite prezervatyvo galiuką, kad pašalintumėte orą ir vėliau liktų vietos spermai. Suvyniokite prezervatyvą žemyn kietuoju peniu iki pagrindo.

Jokiu būdu nenaudokite to paties prezervatyvo daugiau nei vieną kartą. Naudojant tą patį prezervatyvą daugiau nei vieną kartą, padidėja tikimybė, kad jis neatliks savo funkcijos.

Apskritai

Visi seksualiniai malonumai prasideda smegenyse. Taigi, užuot per daug galvoję apie pasiteisinimus, kodėl nenaudoti prezervatyvo, priimkite platų jo privalumų spekt rą ir gražiąją sekso pusę. Tačiau esate protingas moliūgas, todėl atsižvelkite į šį įspėjimą: jei jis neuždėtas, tai neuždėtas. Taigi, kodėl prezervatyvai yra geriausi? Nes juos lengva naudoti ir dar lengviau gauti.

Bloga diena? Užsiimkite seksu. Gera diena? Užsiimkite seksu. Ir tai darykite su prezervatyvu.

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.