palaikymo komandapalaikymo komanda

Labas, labas, labas! Sveiki atvykę į vietą, kur slapčiausios fantazijos virsta realybe. O taip, WorldCondoms siūlo pasinerti į giliausius svajonių užkabarius ir patirti pojūčius, kurių net sapne neregėjai. Norime, kad mus laikytum draugu, kuriam gali patikėti didžiausias ir slapčiausias paslaptis bei intymias fantazijas. Bus visko – seksas, meilė, flirtas ir erotika – pas mus išgirsi tiek informacijos, kiek negali pasiūlyti žodynas ar enciklopedija, be jokių užuolankų ar tabu. Nuobodu nebus, prekiaujame įvairiais meilės žaidimams skirtais produktais, kurie ne tik smagūs, bet ir labai malonūs. Todėl kai tik užsuksi pas mus, jausiesi patogiai – pasirūpinsime, kad pasiektum sveiką, intensyvią ir visapusišką seksualinę laimę ir tą trokštamą O(rgazmą).

Seksas yra nuostabus. Jis kiekvienąkart gali būti vis kitoks – tobulesnis, kupinas eksperimentų ir stulbinantis įvairove. Ar būna, jog pagalvoji, kaip būtų smagu išbandyti ko nors naujo? Inovacijos valdo, todėl visada pasiūlysime šį tą, ko dar nematei, negirdėjai ir nejautei. Kadangi jau 10 metų aistringai rūpinamės klientų intymaus gyvenimo kokybe, manome, kad šioje srityje kompetencijos mums netrūksta. Tiesa, mums padeda ne tik ilgametė patirtis, bet ir beribė vaizduotė. Ji nepaiso jokių ribų, su jos pagalba atversime nesuvaldomas erotines galimybes. Yra begalė būdų, kaip santykiuose galima sužadinti romantiką ir aistrą, tad patikėk – mes žinome juos visus. Pasiekti erotikos viršūnę visada padės WorldCondoms.

Sakyk TAIP beprotiškam malonumui, spaudžiame ranką ir susipažįstame artimiau. Jei kada nors kils klausimų, nedvejok ir susisiek su mūsų komanda, kuri nuoširdžiai atsakys į visus rūpimus klausimus. Atmink, kad mylime savo darbą ir Tave.

Viskas, ko reikia meilei

WorldCondoms komanda yra visada kovinėje parengty. Nesvarbu, ar šįkart nori paįvairinti meilės žaidimus ar dar labiau praplėsti savo repertuarą – tikrai turėsime, ką pasiūlyti. Per daugelį metų mūsų asortimentas nuolat plėtėsi, o bendradarbiaudami su tarptautiniais gamintojais, puikiai išmanome savo klientų reikmes ir žinome, ką pasiūlyti ištroškusiems poreikiams patenkinti. Mūsų asortimentas yra ne tik smagus (jis iš tikrųjų velniškas), bet ir kruopščiai patikrintas dėl kokybės ir veiksmingumo. Jei rekomenduojame naują stimuliuojantį gelį, išdykusį stalo žaidimą suaugusiesiems ar net sekso pozą, geriau jau mumis patikėk – taip yra todėl, kad mes patys viską išbandėme savo kailiu ir atsakome už kiekvieną žodį.

palaikymo komanda 10 METŲ PATIRTIS
palaikymo komanda PRISTATYMAS VISAME PASAULYJE
palaikymo komanda 100 % DISKRETUS PRISTATYMAS
palaikymo komanda DRAUGIŠKI EKSPERTŲ PATARIMAI

Siūlome vieną didžiausių prezervatyvų ir lubrikantų pasirinkimų internete. Visada gali rinktis iš pirmaujančių prekių ženklų, kuriuos jau pažįsti ir gali pasitikėti: Durex, SKYN, MY.SIZE, Pasante, Kimono, pjur, ID, Wet. Tačiau mūsų asortimente taip pat rasi ir dar Lietuvoje mažiau paplitusius prekės ženklus, todėl galėsi išbandyti ir šį tą negirdėtą. WorldCondoms suteikia visišką laisvę išbandyti naujus prekių ženklus arba pasilikti prie tų, kurie užsitarnavę gerą vardą. Taigi, pas mus rasi viską, ko gali prireikti saugiai ir maloniai meilei – tekstūruotus, aromatizuotus, be latekso, stimuliuojančius, ejakuliaciją nutolinančius ir analiniam seksui tinkančius prezervatyvus bei lubrikantus. Ko jau ko, bet mūsų klientams aistros netrūksta! Mūsų klientai tikrai žino, ko reikia aistrai!

Esame ne tik viena geriausių vietų įsigyti prezervatyvus, lubrikantus ar kitus meilės žaidimams skirtus produktus. Puikiai suprantame, jog pirmiausia reikia mylėti ir pasirūpinti savimi. Juk išdykauti daug smagiau tada, kai jautiesi pasitikintis savimi. Vienas iš būdų, kaip galima parodyti meilę sau – tinkamai pasirūpinti asmens higiena ir mokėti atsipalaiduoti. Todėl WorldCondoms asortimente rasi viską, ko gali prireikti: nuo švelnių dušo losjonų, lūpų balzamų, kūno sviestų iki intymaus masažo žvakių, aliejų. Išskirtinė produktų pasiūla nuolat didėja ir yra atnaujinama, mes atsižvelgiame į naujausius pasiekimus ir šiuolaikines technologijas. Jei ieškai kokybiškų gaminių už gerą kainą, esi tinkamoje vietoje. WorldCondoms nebūtina laukti išpardavimų, kad įsigytum prekę už patrauklią kainą.

lubrikantai
SUDRĖKINK
prezervatyvai
BŪK SAUGUS
sveikatos apsauga
ATSIDUOK

Kas mus veda į priekį

Tikime, kad sėkmę lemia ne tik darbo kokybė, bet ir tinkamas požiūris, kaip bendraujame su tavimi, partneriais ir kolegomis. Turime tvirtas ir aiškias vertybes, kurios yra mūsų DNR, orientuojamės į konkrečius tikslus, kurie prisideda prie ryškesnės ir didesnės vizijos.

AISTRA

RUSENANTI AISTRA

Esame įsitikinę, kad kiekvienas nusipelno geriausio orgazmo – esame tuo įsitikinę. Mums gera suteikti kitiems malonumą, todėl visas situacijas sprendžiame su žvalia energija ir entuziazmu.

EMPATIJA

UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Tobulumui ribų nėra. Laikomės diskretiškumo bei aukštos kokybės standartų ir norime kuo labiau išsiskirti rinkoje. Tobulėti yra smagu, kai myli tai, ką darai.

PUIKĖ

NUOŠIRDUS RŪPESTIS

WorldCondoms komanda ne tik dalijasi savo žiniomis ir patirtimi, bet ir prieš imdamiesi veiksmų visada įsiklausome į klientų norus ir stengiamės suprasti jų poreikius, juk Tu mums svarbus.

KOMANDOS DVASIA

KOMANDOS DVASIA

Kiekvienam klientui linkime visko, ko geriausio – WorldCondoms komanda yra atsidavusi idėjai, jog slapčiausius norus galima paversti realybe. Gera dovanoti džiaugsmą ir aistrą!

SEKSAS. Pakalbėkime apie jį?

Kol lauksi WorldCondoms siuntos, užbėk paskaityti mūsų parengtų straipsnių sekso ir meilės tema. Šią skiltį sukūrėme specialiai Tau, kad neprailgtų laikas laukiant meilės siuntinuko. Taigi, mes ne tik rūpinamės Tavo saugiu ir be galo maloniu seksu, bet ir stengiamės būti meilės reikalų patarėjais kiekvienoje situacijoje.

Pripažink, juk kartais pritrūksta fantazijos: kad ir kaip stengiesi, niekaip nepavyksta rasti būdo, kaip įžiebti kibirkštį erotiniams žaidimams. Įrašai su prieskoniais, gyvenimiškos istorijos, karštos nuotraukos, slapčiausios fantazijos ir daug pokalbių apie seksą. Sek naujus įrašus ir patenkink savo padykusią vaizduotę!

Atsargiai: gali būti karšta

sekso tyrinėjimas
ĮSIGINK
sveikatos apsauga
PASILINKSMINK

Taigi, malonu susipažinti, mes WorldCondoms. Labai džiaugiamės, kad esi čia, o dabar galime pradėti Tavo nesibaigiančių orgazmų ir aistringos meilės kelionę. Esame įsitikinę, kad be proto malonūs orgazmai yra toji priežastis, dėl kurios visi esame čia. Tikimės, kad tapsime gerais draugais šioje nepaprastoje erotinių pojūčių kelionėje. Nedelsk, pasiruošk veiksmui!