FAQ UŽSAKYMAS

Pasirinkite norimas prekes ir įdėkite jas į krepšelį. Baigę tyrinėti mūsų produktus, spustelėkite mygtuką „Prekių krepšelis“.

• Kai būsite pasirengę užsisakyti, palieskite „Pereiti prie kasos“.
• Užpildę adreso informaciją, pasirinkite „Tęsti pristatymą“.
• Pasirinkite norimą pristatymo būdą ir spustelėkite „Tęsti mokėjimą“.
• Įveskite išsamią mokėjimo informaciją ir palieskite „Mokėti dabar“.
Taip. Norėdami pateikti užsakymą, neturite paskyros. Tačiau turėdami sąskaitą galite sutaupyti laiko atsiskaitydami, nes ateityje išsaugosite adresą ir mokėjimo informaciją. Tai taip pat padės jums sekti ankstesnius užsakymus ir greitai pertvarkyti mėgstamus produktus.
Mes priimame visas pagrindines kredito ir debeto korteles, tokias kaip „Visa“, „Master Card“, „American Express“, taip pat mokėjimus per „PayPal“ ir „Bitcoin“. Be to, jūs galite pasirinkti iš skubių mokėjimų, tokių kaip „PayPal Express“ ir „Apple Pay“, kad užbaigtumėte operaciją be užpildymo pristatymo ir atsiskaitymo formos.
Mes siūlome visam klientui atsargiai atsiskaityti. Banko ar kredito kortelės ataskaitoje matomas deskriptorius neatitiks suaugusiųjų parduotuvės, iš kurios perkate, pavadinimo. Vietoj to, kredito kortelės ataskaitoje bus parodytas pirkimas iš „WORL * ESALES“ arba „WORL * SP“.
Taip. Visi užsakymai bus išsiųsti paprastuose vokuose ar dėžėse. Pakuotės išorėje nėra nuorodų į prezervatyvus ar kitus su lytimi susijusius produktus. Pavadinimas „WorldCondoms“ ant pakuotės nebus rodomas.
Užsakymą galima išsiųsti tik vienu adresu. Jei norite gauti siuntinius skirtingais adresais, turite pateikti naują užsakymą kiekvienu kitu adresu.
Norėdami įvesti nuolaidos kodą, atlikite šiuos veiksmus:

• Krepšelio puslapyje spustelėkite „Pereiti prie atsiskaitymo“.
• Ieškokite lauko „Dovanų kortelė arba Nuolaidų kodas“ dešinėje kasos pusėje.
• Teisingai įveskite nuolaidos kodą ir spustelėkite „Taikyti“.
• Taupymas bus automatiškai pritaikytas.

* Nuolaidos gali būti netaikomos jau parduodamiems produktams.
Taip. Atrinktiems produktams taikome nuolaidas dideliais kiekiais. Norėdami užsisakyti urmu ir gauti daugiau informacijos, rašykite mums el. paštu support@worldcondoms.co.uk .
Pateikę užsakymą, gausite patvirtinimo laišką el. Paštu, kurį nurodėte pirkimui. Jei nerandate šio el. Laiško, patikrinkite šlamšto ar šiukšlių aplankus. Jei vietoj el. Pašto adreso įvedėte telefono numerį, gausite užsakymo patvirtinimą ir pristatymo atnaujinimus SMS žinute į savo mobilųjį telefoną.
Užsakymo būseną galite rasti skiltyje „Mano paskyra“ skiltyje „Užsakymų istorija“. Jei nesate registruotas vartotojas, užsakymo patvirtinimo pranešimas bus išsiųstas į jūsų mobilųjį telefoną arba el. Laišką, kurį nurodėte pirkimui.
Jei norite pakeisti savo užsakymą arba norite jį atšaukti, nedelsdami atsiųskite mums el. Laišką per kelias minutes nuo pirkimo ir paprašykite pakeitimų. Jei norite pagreitinti jūsų užklausą, nurodykite savo vardą ir pavardę bei užsakymo numerį.
Jūsų užsakymo identifikavimo numeris bus išsiųstas jums el. Paštu, kai mokėjimas bus baigtas ir patvirtintas. Jei esate registruotas „WorldCondoms“, tą patį numerį taip pat galite rasti skiltyje „Mano paskyra“ skiltyje „Užsakymų istorija“.