FAQ Produktai

Kaip specializuotas pardavėjas, mes parduodame tik originalius įgaliotų tiekėjų gaminius. Kiekvienas mūsų sąraše esantis produktas yra 100% originalus.
Džiaugiamės galėdami atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Parašykite mums el. paštu support@worldcondoms.co.uk .
Visada patikrinkite, ar nepasibaigęs tinkamumo vartoti terminas, ar jie turi standartų patvirtinimo ženklą ir ar pakuotė nėra pažeista. Niekada nenaudokite prezervatyvo ir nenaudokite jau atidaryto prezervatyvo.
Taip. Prezervatyvai būna skirtingo ilgio ir pločio, o kiekvienas prekės ženklas gamina skirtingus dydžius. „WorldCondoms“ galite rasti platų prezervatyvų asortimentą nuo mažesnių ir įprastų iki didelių. Norėdami pamatyti daugiau parinkčių, spustelėkite čia .
Kad sužinotumėte, koks prezervatyvas geriausias, turite išmatuoti savo varpą. Galite naudoti liniuotę arba matavimo juostelę. Norėdami nustatyti tinkamą dydį, išmatuokite varpą, kai ji yra erekcijoje. Kad žinotumėte, koks prezervatyvas tinka, turite žinoti savo ilgį, plotį ir apimtį. daugiau informacijos rasite mūsų tinklaraščio įraše "Dydis yra svarbus": Kaip nustatyti prezervatyvo dydį.
Taip. Nesvarbu, ar naudojate moteriškus, ar vyriškus prezervatyvus, jie abu gali būti labai veiksmingi užkertant kelią ŽIV ir daugeliui kitų lytiniu keliu plintančių ligų, kai jie teisingai naudojami nuo pradžios iki pabaigos kiekvienam išangės, makšties ar oraliniam seksui.
Abi partnerės gali naudoti asmeninius tepalus, kad praturtintų visų rūšių žaidimus. Teigiama, kad nedidelis tepalo lašas, įpiltas į prezervatyvo galiuko vidų, padidina naudotojo pojūtį. Nors liberalus kiekis, išvyniotas už prezervatyvo ribų, palengvina trintį ir dirginimą, susijusį su lytiniais santykiais.
Taip. Asmeniniai lubrikantai gali būti naudojami asmeninei drėgmei papildyti, jei reikia, jie greitai veikia ir trumpalaikiai malšina skausmą, sausumą ir kitus nepatogumus lytinių santykių metu.
Natūralu, kad natūralus kūno tepimas skiriasi, todėl priklausys ir asmeninio tepalo kiekis, kurio jums prireiks. Pradėkite nuo nedidelio kiekio ir švelniai tepkite pirštų galiukais, tada pridėkite dar daugiau bet kada ir visur, kur jaučiate norą.
Taip. Turėsite pasirinkti tinkamą lubrikantą, kurį naudosite kartu su prezervatyvais. Asmeninio tepalo rūšis, kurią pasirinksite, labai priklauso nuo naudojamo prezervatyvo tipo, nors yra vandens gelių, kurie yra suderinami su visais prezervatyvais.
Taip. Jei nėštumo metu užsiimate saugiu seksu, turėtumėte laikytis intymių lubrikantų vandens pagrindu. Tačiau mes visada rekomenduojame patikrinti ingredientus ir vengti kvapiklių, parabenų ir glicerino.
Nedidelis ar netyčinis asmeninio tepalo nurijimas neturėtų būti žalingas. Tačiau labai svarbu pažymėti, kad kiekvienas produktas skiriasi savo sudedamosiomis dalimis, o nurytas kiekis lemia simptomus, jei jų yra.
Mes rekomenduotume išbandyti asmeninį „ Liquid Silk“ lubrikantą, kuris yra puikus pasirinkimas sklandžiai ir slidžiai solo sesijai. Vandens pagrindo tepalas su vos silikono prisilietimu turi nelipnią kreminę tekstūrą, kuri suteikia ilgalaikį tepimą ir greitai neišsausėja, todėl oda tampa švelni ir šilkinė.