FAQ PRISTATYMAS IR PRISTATYMAS

Taip. Nuo mažų iki didelių užsakymų mielai pristatome visame pasaulyje ir naudojame geriausias paslaugas, kad gautume jūsų užsakymą.
Jei gyvenate JAV, galite pasirinkti standartinį siuntimą, kuris yra nemokamas užsakymams nuo 29,95 JAV dolerių. Jei jūsų užsakymas yra mažesnis, jis kainuoja 3,95 USD Kai siuntinio reikia kuo greičiau, galite rinktis greitąjį pristatymą, kainuojantį 14,95 JAV dolerio.

Siūlome standartinio ir greitojo pristatymo galimybes:

 • - Standartinis sekamas siuntimas už 3,95 USD Nemokamas užsakymams nuo 29,95 USD
 • - Standartinis nesekamas siuntimas už 3,95 USD Nemokamai užsakymams nuo 29,95 USD
 • - Standartinis nesekamas siuntimas, kuris ES šalims visada nemokamas.
 • - Skubus pristatymas, kurį galima gauti už 14,95 USD (9,95 USD į ES šalis).

Žr. toliau pateiktą informaciją apie pristatymo išlaidas:

 • - JAV dolerių, o užsakymams nuo 29,95 JAV dolerių - nemokamai. Galima siųsti į JAV, Jungtinę Karalystę, ES.
 • - Standartinis nesekamas siuntimas kainuoja 3,95 USD ir yra nemokamas užsakymams nuo 29,95 USD. Galioja Australijoje, Kanadoje ir ROW.
 • - Nemokamas standartinis neatsekamas siuntimas skirtas tik ES šalims.
 • - Greitasis pristatymas kainuoja 14,95 JAV dolerio (9,95 JAV dolerio į ES šalis).

Prašome žiūrėti mūsų Pristatymas puslapį, kur rasite daugiau informacijos.

Kiekvienas paprastas užsakymas mums yra svarbiausias, todėl mes reaguojame atsakingai. Pažadame išsiųsti visus užsakymus per 1 darbo dieną po apmokėjimo.
Taip. Visus produktus galima išsiųsti į pašto dėžutes, APO / FPO adresus. Mes taip pat visiškai padengiame standartinių pristatymo paslaugų siuntimo išlaidas. Tačiau atminkite, kad skubūs pristatymai atliekami tik fiziniais adresais. Jei norite užsisakyti į pašto dėžutę / APO / FPO / DPO vietas, pasirinkite standartinį pristatymo variantą.

Tačiau užsakymai su abiem pristatymo galimybėmis keliaus tuo pačiu metu:

 • - Užsakymams, siunčiamiems su sekama siuntimo parinktimi, būtų suteiktas sekimo numeris ir juos būtų galima sekti internetu, todėl siuntos kelionės atnaujinimai būtų matomi, kol ji gabenama.
 • - Užsakymų, išsiųstų naudojant nesekamo siuntimo parinktį, neįmanoma atsekti internetu, todėl nebūtų galima matyti siuntos kelionės atnaujinimų viso jos gabenimo metu.

Užsakymams į JAV visada pateikiama sekimo informacija. Kitoms šalims, įsitikinkite, kad pasirinkote siuntimo su sekimu parinktį. Nuo jūsų pasirinkimo priklauso, ar siuntinys bus atsekamas, ar ne Žr. mūsų Pristatymas puslapį, kur rasite daugiau informacijos.

Tačiau jei pasirinkote sekamą siuntimą ir negalite rasti sekimo numerio, susisiekite su mūsų palaikymo komanda el. paštu support@worldcondoms.co.uk.

 • - Užsakymams, išsiųstiems pasirinkus siuntimo su sekimo galimybe, būtų suteiktas sekimo numeris ir juos būtų galima atsekti internetu, todėl siuntos kelionės atnaujinimai būtų matomi jos gabenimo metu.
 • - Užsakymų, išsiųstų naudojant nesekamo siuntimo parinktį, neįmanoma atsekti internetu, todėl nebūtų galima matyti kelionės atnaujinimų viso siuntinio gabenimo metu.
Deja, išsiuntus užsakymą, pristatymo adreso pakeisti ar modifikuoti negalima. Tačiau, jei užsakymas nebuvo pažymėtas kaip "Išsiųstas", susisiekite su mūsų palaikymo komanda el. paštu support@worldcondoms.co.ukso, kad galėtume jums padėti. Atkreipkite dėmesį, kad tuo atveju, jei siuntinio nepavyktų pristatyti arba jo būtų atsisakyta, užsakymas būtų grąžintas mums.
Retais atvejais dėl vėlavimo vykti tranzitu ir kitų nuo mūsų nepriklausančių veiksnių (pvz., Oro vėlavimo, atokių vietų, kur norite, kad prekės būtų išsiųstos), užsakymai gali užtrukti ilgiau. Jei užsakymas nepristatomas per numatytą pristatymo laiko langą, atkreipkite dėmesį, kad siuntos kartais gali netikėtai vėluoti ir maloniai palikti papildomą pristatymo laiką.
Muitų politika įvairiose šalyse labai skiriasi. Už visus mokesčius, taikomus siunčiant ar gabenant tarptautiniu mastu, atsako klientas. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietine muitinės įstaiga.

* Europos Sąjungos šalims netaikomi muito mokesčiai ar kiti papildomi mokėjimai. Visi asmeniniai JAV užsakymai, kurių vertė nesiekia 800 USD de minimis ribos, priimami be muito.
Jei produktai yra sugadinti, sugedę ar neteisingi, susisiekite su mumis per 30 dienų nuo pristatymo. Pridėkite nuotraukų, kuriose pavaizduota problema, ir atsiųskite mums el. Laišką su užsakymo numeriu, ir mes būtinai padėsime.