FAQ PRENUMERUOTI

Pirkdami produkto prenumeratą sutinkate gauti reguliarią pasirinktų produktų siuntą kas 30 dienų. Puslapyje „Mano paskyra“ neprisiimkite jokių įsipareigojimų, nekeiskite ir neatšaukite savo prenumeratos.

* Jūs galite lengvai pakeisti užsakymų priėmimo dažnumą.
Atlikite šiuos veiksmus, kad pradėtumėte produkto prenumeratą

- Raskite tinkamą prekę "WorldCondoms" parduotuvėje.
- Pasirinkite "Prenumeruoti" ir nustatykite pageidaujamą kiekį.
- Pateikite užsakymą kaip įprasta.

Pateikę užsakymą, į el. paštą, kurį nurodėte pirkdami, gausite prenumeratos aktyvavimo laišką. Prenumeratos nustatymus galite bet kada pritaikyti ir atnaujinti puslapyje "Mano paskyra".Taip. Galite lengvai pakeisti užsakymų priėmimo dažnumą. Tiesiog prisijunkite prie savo paskyros „WorldCondoms“ ir informacijos suvestinėje atnaujinkite prenumeratos nustatymus.
Jūsų kortelė bus apmokestinta atsiskaitant už jūsų pirmąjį užsakymą ir vėl kiekvieną kartą, kai kitas užsakymas bus išsiųstas. Tai priklauso nuo jūsų prenumeratos dažnumo. Pvz., Jei pasirinksite 30 dienų, būsite apmokestinti kas 30 dienų pasirinktu mokėjimo metodu. Būsimą apmokestinimo pranešimą gausite likus 3 dienoms iki kortelės apmokestinimo už atnaujinimą.
Šiuo metu "WorldCondoms" galime pasiūlyti tik ribotą produktų prenumeratos pasirinkimą. Kai gaminys atitinka prenumeratos reikalavimus, matysite pasirinkimą "Prenumeruoti". Tačiau, jei jus domina prenumeruoti gaminį, kurio šiuo metu prenumeruoti negalima, kreipkitės į mūsų palaikymo komandą el. paštu support@worldcondoms.co.uk.
Taip. Savo paskyroje galite praleisti arba atšaukti visus būsimus užsakymus. Jei praleisite savo prenumeratą, mes sustabdysime jūsų būsimą pristatymą, tačiau išsaugosime jūsų paskyros informaciją.
Taip. Savo paskyroje galite bet kada atšaukti prenumeratą. Jei norėtumėte sulėtinti savo siuntimą neatšaukdami, galite pasirinkti praleisti mėnesį.
Prenumeratos produktai atitinka tą pačią grąžinimo politiką kaip ir neprenumeruojamos prekės. Savo prekę galite grąžinti mums per 30 dienų nuo pristatymo, jei norite grąžinti visas lėšas, arba pasikeisti originalia, nenaudota būkle.

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų grąžinimo puslapį.
Tam tikri reklaminiai pasiūlymai, siuntimo nuolaidos ar reklamos kredito kodai netaikomi prenumeratos produktams, nes jie jau yra su nuolaida.