UŽSAKYMAS

UŽSAKYMO PROCESAS

Norint pateikti užsakymą, nebūtina turėti mūsų paskyrą, tačiau siūlome ją susikurti, kad gautumėte informaciją apie naujausias nuolaidas ir naujas prekes. Be to, turėdami paskyrą galite sutaupyti laiko, nes joje išsaugomi jūsų adreso ir mokėjimo duomenys būsimiems pirkimams. Registracija yra paprasta ir nemokama, jei norite užsiregistruoti spauskite čia

Pateikę užsakymą, jį rasite skiltyje Užsakymų istorija svetainėje 'Mano paskyra' skirsnyje: "Mokėjimai už prekes". Jei nesate registruotas naudotojas, užsakymo patvirtinimo žinutė bus išsiųsta į jūsų el. pašto adresą, naudotą pirkimui

Visi užsakymai siunčiami su neparašytu atgaliniu adresu. Pavadinimas "WorldCondoms" nebus nurodytas nei ant pakuotės, nei ant mokėjimo duomenų, visi užsakymai siunčiami paprastuose vokuose arba dėžutėse.Ant pakuotės išorės nėra jokių nuorodų į prezervatyvus ar kitus jausmingus produktus.

IŠSIUNTIMAS

Kiekvieną dieną pristatome prekes šimtams klientų visame pasaulyje, todėl visada užtikriname aukščiausio lygio operatyvumą. Žinome, kaip svarbu prekes gauti tada, kai jų tikitės, todėl mūsų užsakymai supakuojami ir išsiunčiami per vieną darbo dieną nuo mokėjimo gavimo Atkreipkite dėmesį, jei užsakymą pateiksite penktadienio popietę, savaitgalį arba per nedarbo dieną, jūsų pirkinį apdorosime kitą darbo dieną.

Kadangi klientų pasitenkinimas yra mūsų pagrindinė atsakomybė, didžiuojamės galėdami pasiūlyti NEMOKAMĄ standartinį pristatymą visoms prekėms su be minimalaus pirkimo reikalingas. Galimos pristatymo parinktys:

  • Standartinis neatsiųstas siuntimas Nemokamai visiems užsakymams.
  • Standartinis siuntimas sekant Nemokamai užsakymams nuo 29,99 USD.
  • DHL Express siuntimas: 14,95 USD (9,95 USD į ES šalis).

Daugiau informacijos apie siuntimo ir pristatymo laiką rasite čia.

MOKĖJIMO GALIMYBĖS

Esame pasiryžę suteikti jums geriausią įmanomą priežiūrą. Saugumo sumetimais galite naudoti šiuos mokėjimo būdus: "Visa", "MasterCard", "American Express", "Discover", "PayPal", "Bitpay". Taip pat galite rinktis greituosius mokėjimus, pavyzdžiui, "PayPal Express" ir "Apple Pay", kad atliktumėte operacijas nepildę siuntimo ir sąskaitos formos.

*Pinigai grąžinami tik naudojant tą patį mokėjimo būdą, kurį naudojote pirkdami.