Prekių grąžinimo sąlygos

STANDARTINIS GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS ?

Jei persigalvojote, atsitiktinai užsisakėte ne tą prekę arba jos tiesiog nebereikia, galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus arba pakeisti ją į kitą prekę 30 dienų nuo pristatymo su originalia pakuote, jei jis nenaudotas. Jums teks padengti prekės grąžinimo mūsų nurodytu adresu išlaidas.

DĖMESIO: Kai kurių prekių, pavyzdžiui, sekso žaislų ar nėštumo testų, negalima grąžinti dėl higienos sumetimų

Norėdami gauti grąžinimo instrukcijas, prašome susisiekite su mumis ir nurodykite šią informaciją:

  • Užsakymo numerį
  • Prekes ir kiekį, kurį norite grąžinti
  • Grąžinimo priežastį

Grąžinimo instrukcijos bus išsiųstos el. paštu per 24 valandas darbo dienomis. Jei produktai siunčiami atgal be mūsų leidimo, pasiliekame teisę atsisakyti juos grąžinti.

Mes atidžiai patikriname grąžinamas prekes ir pakeičiame gaminius arba grąžiname pinigus, naudodami pradinį mokėjimo būdą. Jei atsitiktinai grąžinamos prekės būtų pažeistos, be originalios pakuotės arba turėtų kokių nors naudojimo požymių, pasiliekame teisę negrąžinti pinigų arba nekeisti gaminių.

SUGADINTŲ, NEKOKYBIŠKŲ IR NETEISINGŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS ?

Dėl tam tikrų nelaimingų įvykių kartais gali pasitaikyti pažeidimų ar nesklandumų, dėl to nuoširdžiai atsiprašome.

Jei užsakyta prekė yra sugadinta, sugedusi ar netinkama, nufotografuokite gautą pakuotę ir prekes (tai padės mums nustatyti problemą) ir atsiųskite mums el. laišką, kuriame nurodykite šią informaciją:

  • Užsakymo numerį
  • Nuotraukas, kuriose matyti prekė ir pakuotė
  • Problemos aprašymas

Į jūsų pranešimą bus atsakyta per 24 valandas darbo dienomis ir mes išspręsime bet kokias jūsų problemas, pateikdami visą užsakymą arba pakaitines dalis.

ATSAKYMAI ❌

Jei dėl kokių nors priežasčių siuntos pristatymo metu buvo atsisakyta ją priimti arba buvo nurodyti neteisingi adreso duomenys (pvz., liukso / buto numeris ar kita informacija, kurios reikėtų pristatymui užbaigti), užsakymas bus grąžintas mums ir gali būti taikomi grąžinimo siuntimo mokesčiai.

SVARBU: Išsiuntus užsakymą, pristatymo adreso keisti ar modifikuoti negalima.