Trumpa pristatymo ir grąžinimo informacija

SIUNTIMAS ?
PASIŪLYMAS RIBOTAS LAIKAS: Užsakymai kurių vertė 29,95 EUR ar didesnė, dabar gaunami NEMOKAMAS standartinis registruotas pristatymas. Už mažesnius užsakymus taikomas 3,95 EUR mokestis.


Nuo mažų iki didelių užsakymų mes mielai pristatome visame pasaulyje ir naudojame geriausią įmanomą paslaugą, kad jūsų užsakymas būtų pristatytas jums. Visi užsakymai siunčiami su neapibrėžtu adresu ir diskretišku paketu. Jūsų siuntinio išorėje nėra jokių nuorodų į prezervatyvus ar kitus jausmingus gaminius. Visiems pristatymams naudojamos rudos dėžutės ir paprasti vokai, siekiant užtikrinti visišką saugumą – galite mumis pasitikėti.


Siūlome standartines ir pagreitintas siuntimo galimybes:


Standartinis siuntimas be sekimo už 3,95 EUR.
Standartinis sekamas pristatymas, nemokamas užsakymams nuo 29,95 EUR.
Norėdami gauti daugiau informacijos ir pristatymo laiką, žiūrėkite mūsų pristatymo puslapį.GRĄŽINIMO POLITIKA?
Jei persigalvojote, netyčia užsisakėte ne tą prekę arba jos tiesiog nebereikia, galite grąžinti prekę, kad būtų grąžinti pinigai arba pakeisti ją į kitą prekę per 30 dienų nuo pristatymo su originalia pakuote. tol, kol jis nenaudojamas. Jūs būsite atsakingas už prekės grąžinimo mūsų nurodytu adresu išlaidas.


Dėl kai kurių nelaimingų įvykių kartais gali įvykti žala ar nelaimė, todėl prisiimame visą atsakomybę, kad išspręstume visas problemas, kurios gali kilti dėl jūsų užsakymo pakeitimo arba atsarginių dalių.


Daugiau informacijos rasite mūsų grąžinimo puslapyje.