truck PRISTATYMO INFORMACIJA

Suprasdami jūsų pasitikėjimą mumis, kai pristatome prekes iki jūsų durų slenksčio, siekiame pasiūlyti jums geriausius ekonomiškus ir laiko atžvilgiu efektyvius pristatymo būdus, nesvarbu, kur gyvenate. Žinome, kaip svarbu prekes gauti tada, kai jų tikitės, todėl norime užtikrinti, kad turėtumėte visą pristatymo informaciją, kurios jums prireiks pateikiant užsakymą pas mus

Jūsų užsakymo pristatymo mokesčiai bus apskaičiuoti ir rodomi kasoje. Pristatymo išlaidos ir laikas priklauso nuo pasirinkto varianto:

limited time offer RIBOTO LAIKOTARPIO PASIŪLYMAS:

Užsakymams į JAV, kurių vertė ne mažesnė kaip 20 JAV dolerių, dabar suteikiamas NEMOKAMAS standartinis registruotasis pristatymas.

Užsakymai, siunčiami su registruotu adresu siuntimo parinktį, bus suteiktas siuntos sekimo numeris ir ją bus galima atsekti internetu, todėl siuntos kelionės atnaujinimai bus matomi, kol ji bus gabenama

Užsakymai, siunčiami su neregistruotu siuntimu siuntimo parinktį, nėra atsekamos internetu, todėl nebūtų galima matyti siuntos kelionės atnaujinimų jos gabenimo metu.

Užsakymams, kurių kaina mažesnė nei 29,99 JAV dolerio, sekimo parinktis nebūtų taikoma, tačiau užsakymo metu sekimo parinktį galima pridėti kaip papildomą paslaugą už 2,49 JAV dolerio.

Jei prekes reikia gauti skubiai, taip pat galime pasiūlyti skubaus pristatymo parinktį kaip papildomą paslaugą:


Atkreipkite dėmesį, kad skubus pristatymas gali būti atliekamas tik fiziniais adresais. Jei norite užsisakyti Pašto dėžutes/APO/FPO/DPO adresus, vietoj to pasirinkite standartinio pristatymo galimybę.

Stengiamės užtikrinti, kad visi užsakymai būtų pristatyti laiku, tačiau atkreipkite dėmesį, kad pirmiau nurodyta pristatymo trukmė yra tik apytikriai. Retais atvejais dėl pašto paslaugų vėlavimo ir kitų nuo mūsų nepriklausančių veiksnių (pvz., vietos, į kurią norite, kad prekės būtų išsiųstos), užsakymai gali būti pristatomi ilgiau. Tačiau visada stengsimės, kad šie laikini pokyčiai būtų kuo trumpesni. žinokite, kad į siuntimo trukmę neįskaičiuotas apdorojimo laikas

Atkreipkite dėmesį, kad siunčiant tarptautiniu mastu pirkėjas yra atsakingas už visus paskirties šalies nustatytus muitus, muitus ir kitus mokesčius

SVARBU: Visi asmeniniai užsakymai į JAV, kurių vertė mažesnė nei 800 JAV dolerių, priimami be muito mokesčio. Taip pat mokesčiai ar kiti papildomi mokėjimai netaikomi Europos Sąjungos šalims.

delivery informationPRISTATYMO INFORMACIJA

Čia, "WorldCondoms", nors mėgstame garsiai ir išdidžiai kalbėti apie seksualumą ir pozityvų požiūrį į seksą, suprantame ir tikime, kad privatumas ir diskretiškumas yra būtini ir tikėtini

Siūlome išskirtinį diskretišką kiekvieno užsakymo pristatymą savo klientams visame pasaulyje. Visi užsakymai siunčiami su nepasirašytu atgaliniu adresu. Jūsų siuntinio išorėje niekur nėra jokių nuorodų į prezervatyvus ar kitus jausmingus produktus Rudos spalvos dėžutės ir paprasti vokai naudojami visoms siuntoms, kad būtų užtikrintas visiškas saugumas - galite mumis pasitikėti.

Jei dėl nelaimingo atsitikimo jūsų gaminiai atkeliavo sugadinti, su defektais ar neteisingi, praneškite mums apie tai, ir mes būtinai pasirūpinsime, kad tai būtų ištaisyta čia.

SVARBU: Prašome laikyti originalią pakuotę, kol apžiūrėsite turinį, nes originali pakuotė reikalinga tuo atveju, jei prekė yra pažeista, sugedusi ar neteisinga.

Jei užsakymas nebus pristatytas per numatytą pristatymo laikotarpį, atkreipkite dėmesį, kad siuntos gali netikėtai užtrukti muitinėje, vėluoti dėl ekstremalių oro sąlygų ar kitų įvykių, kurie gali turėti įtakos siuntos gabenimui.

Norėdami gauti išsamią informaciją apie užsakymo būklę, nedvejodami kreipkitės į susisiekti su mumis. Atkreipkite dėmesį, kad neatsakome už praradimą ar vagystę, įvykusią po siuntinio pristatymo