Jauskitės patenkinti: būkite atviri įvairiems dalykams lovoje.

W letterkalbant apie romantiką, lengva įsitraukti į rutiną, kai atsibundate, išsivalote dantis, einate į darbą, grįžtate namo, vakarieniaujate, žiūrite televizorių, užmiegate ir kitą dieną viską pradedate iš naujo. Taip dažnai nutinka įsimylėjėliams, kurie jau seniai yra kartu, kai naujumo nebelieka. Natūralu, kad dėlpasikartojimo kažkada buvęs karštas seksualinis gyvenimastaip pat gali pasijusti meh.

Rutininiame sekse nėra nieko blogo, tačiau, kita vertus, kartais gali norėtis pokyčių. Nebijokite skirti šiek tiek savo laiko ir pastangų, kad pagerintumėte savo santykius. Atlikdami šiuos 9 dalykus, skirtus jūsų ryšiui atnaujinti, ne tik užsitikrinsite kokybiškus santykius su mylimuoju, bet ir įrodysite, kad esate pasiryžę dėl jų dirbti.

Išbandykite naują laiką

Kartais reikia ne didelių pokyčių. Ar visada užsiimate seksu prieš miegą? Galbūt tuomet esate labiausiai išsekę? Jei taip, tuomet, žinoma, mylėjimasis gali būti ne toks įdomus kaip geras miegas. Seksas kitu paros metu gali padėti sukurti kitokią rutiną. Pavyzdžiui, rytinė hanky-panky yra puikus - ne, geriausias - stilius pradėti dieną.

Keiskite dalykus

Kas gali būti labiau neįprasta nei intymūs santykiai ne miegamajame? Virtuvėje? Vonios kambaryje? Valgomasis? Galbūt jūsų didžiausia seksualinė fantazija visada buvo mylėtis su partneriu netikėtoje vietoje arba po žvaigždėmis? Na, mes manome, kad turėtumėte tai paversti realybe - tai yra, tai, kas vyksta lauke. Išplėsdami savo seksualinę patirtį ir nuodėmę ne pagrindiniame kambaryje, galite sužinoti, kas jus jaudina, ir pasijusti seksualiai stipresni.

sexy-young-couple-in-kitchen

Įtraukite sekso reikmenis

Pripažinkime, kad kartais jūsų smegenys veikia tuščiai ir, kad ir kaip stengtumėtės, niekaip nerandate įkvėpimo kibirkšties, kurios reikia, kad ratai vėl suktųsi. Reikia idėjų kitai garuojančiai scenai? Nesijaudinkite - internetinės suaugusiesiems skirtos parduotuvės jums padės. Pradėkite nuo seksualių kauliukų, kurie nurodys, ką daryti su kiekviena kūno dalimi. Tai padės mąstyti, o smagūs dalykai priklauso nuo jūsų. Jei to neužtenka, visada galite padaryti revoliuciją savo rutinoje su kitais sekso žaidimais poroms, žaislais, stimuliuojančiais lubrikantais ar smagiais naujais prezervatyvais.

Atskleiskite savo fantazijas

Vieni žmonės mėgsta tikrus įbrėžimus, o kiti jų nekenčia. Vieni mėgsta skausmą sekso metu, o kiti renkasi švelnesnes paslaugas. O kaip jūs? Seksualinės fantazijos būna įvairių formų ir dydžių. Vieniems tai gali reikšti, kad į miegamąjį tiesiog atsinešite vibratorių, kitiems - kad pakabinsite ant lubų sekso sūpynes arba paimsite antrankius. Ilgalaikių santykių poroms dalijimasis seksualinėmis fantazijomis gali atnaujinti jaudulį

Suplanuokite pasimatymą

Tarp jūsų abiejų įtemptų dienotvarkių idealiausias būdas užtikrinti, kad rasite laiko vienas kitam, yra kas mėnesį paskirti tam skirtą vakarą. Ne tik raskite minutę mylėjimuisi - padarykite ją. Tai tarsi susitikimas - labai seksualus susitikimas. Jei jums reikia pasiteisinimo dingti, pasakykite, kad tvarkote namų ruošos darbus, turite svarbų susitikimą arba labai reikalingą popietinį miegą. Suplanuokite laiką, įrašykite jį į kalendorių ir, jei reikia, įjunkite žadintuvą. O kai durys bus užrakintos, leiskitės į darbą!

couple in the kitchen kissing

Pradėkite lėtai

Visi seksualiniai malonumai prasideda smegenyse. Taigi, užuot iš karto ėmęsi liesti lytinius organus, priimkite gražiąją erotikos pusę. Mėgaudamiesi preliudija dėl jos pačios, ilgainiui iš tiesų galite patirti daugiau orgazmų. Sukurdami didesnį lengvumo jausmą savo seksualiniame gyvenime, sukursite daugiau erdvės malonumui be spaudimo. Pasirodo, geriausi patarimai ne visada susiję su seksu. Romantiški santykiai negali išgyventi be intymumo. Lėtas ir tolygus procesas laimi lenktynes.

Pasikalbėkite su partneriu

Kaip kitoms poroms sekasi išlaikyti karštus santykius miegamajame? Jos ne visada yra seksualiai egoistiškos. Šios poros įsiklauso į vienas kito poreikius, ypač kai kalbama apie seksą. svarbu nesugriauti partnerio pasitikėjimo savimi ir neversti jo jaustis taip, tarsi jis kažką darytų ne taip. Pokalbį pradėkite sutelkdami dėmesį į dalykus, kurie jums juose patinka, ir paaiškinkite, kad jūsų seksualinis gyvenimas yra svarbi jūsų romantinio gyvenimo dalis ir kad ieškote būdo eksperimentuoti ir smagiai praleisti laiką.

Išbandykite naujas pozas

Kiekviena pora turi savo sekso judesį (na, dažniausiai misionieriaus arba šuns būdą), tačiau net ir karščiausiai kibirkščiai miegamajame reikia naujos pozos, kuri kartkartėmis įžiebtų liepsną - kitaip viskas greitai tampa nuobodu. Gali būti patrauklu pasikliauti pozomis, kurias mėgstate ir kuriose jaučiatės patogiai, tačiau garantuojame, kad patirsite didelį malonumą, ir kas žino, galbūt atrasite naują mėgstamiausią. Vis dėlto šiek tiek nuotykių gali dar labiau sujaukti patalynę.

couple on the ground kissing

Parodykite savo iniciatyvą

Inicijuoti seksą gali būti velniškai karšta, o dar daugiau, gali tikrai pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą. Vis dėlto ne visada iniciatyvos teisė turėtų tekti vienam partneriui, nes būti geidžiamam juk malonu, tiesa? Pasiūlykite partneriui erotinį masažą (aišku, su laiminga pabaiga), nusiųskite seksualią žinutę su užuomina arba palikite ant pagalvės seksualų žaisliuką, pavyzdžiui, vibratorių, kurį mėgstate naudoti kartu, arba stimuliuojantį lubrikantą, kad parodytumėte savo susidomėjimą. Taip pat galite sugalvoti kelis seksualius kodinius žodžius, kuriais duosite signalą savo mylimajai kitą kartą, kai jums reikės greitai pabėgti.

Žodžiu

Nesvarbu, kokie tvirti jūsų santykiai, nesvarbu, ar susitikinėjate su savo mylimuoju šešis mėnesius, ar esate susituokę 10 metų, labai svarbu juos palaikyti. Net ir puikiausia pora išgyvena pakilimus ir nuosmukius, jei neįdedate darbo. Taigi, ieškant būdų ir dedant pastangas, kaip pagerinti savo ryšį, gali būti labai svarbu, kad jis išliktų ilgam.

Jusliniai ir seksualiniai poreikiai laikui bėgant gali keistis, todėl dėmesys naujoms idėjoms, kurių norėtumėte patys, paprastai yra geras pagrindinis principas ir gali padėti sužinoti, kas jums tinka.

try it out
Part I: A Guide to the Art of Masturbation

I dalis: Masturbacijos meno vadovas

Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
male-delay-collection

5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
great-for-masturbation

Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.