Kaip pasirinkti tinkamą prezervatyvą? | Gyvenimas per trumpas, kad laikytumėtės prezervatyvų, kurie jums tik tarsi patinka.

afe seksas gali būti tikrai seksualus (nemeluoju), ypač kai randate prezervatyvą, kuris puikiai tinka jums ir jūsų partneriui. Tačiau kokie būtent prezervatyvai? Tai gali būti šiek tiek sudėtingiau. Taigi, štai jūs visiškai netikėdami slankiojate po internetinę parduotuvę. Kaip jų gali būti tiek daug? Kas, po velnių? Tai tik penis, o ne kosminis laivas. Skirtingi žmonės iš lietpalčių nori skirtingų dalykų.

Išsirinkti tinkamą prezervatyvą - tai kaip išsirinkti patiekalą restorane, galite eiti genami aklai rinktis iš meniu, ir viskas bus gerai. Tačiau skirkite laiko apsvarstyti sudedamąsias dalis ir įvairias savybes, kurios gali geriausiai atitikti jūsų skonį, ir patiekalu mėgausitės kur kas labiau. Pažiūrėkime, ar galime jums padėti geriausiai jums tinkančių prezervatyvų paieškos procese.

Dydis turi reikšmės

Bent jau kalbant apie prezervatyvus. Kiekviena varpa yra tokia pat unikali, kaip ir žmogus, ant kurio ji kabo, todėl viskas, ko norite, tai įsitikinti, kad naudojate tinkamai prigludusį prezervatyvą, kad lytinių žaidimų metu jis nenutrūktų ir nenuslystų. Norint užtikrinti veiksmingumą, komfortą ir malonumą, būtina naudoti tinkamo dydžio prezervatyvus. Turėtumėte skirti laiko ir rasti variantų, kurių dydžiai yra artimiausi jūsų išmatavimams.

two women showing the size with hands

Mažesnis dydis (S-M)

  Viena dažniausių bėdų, su kuriomis vyrai susiduria lytinio akto metu, yra prezervatyvo nuslydimas, ypač, jei jis vis žudo vibraciją. Jei standartinis dydis jums per laisvas, galite išbandyti prigludusius arba geležinės rankenos prezervatyvus. S-M dydžio prezervatyvai skirti vyrams, kurių plotis ne didesnis kaip 50 mm / 1,9 colio.

  Įprastas dydis (L)

   Tinkamo dydžio prezervatyvai taip pat gali padėti maksimaliai padidinti malonumą tarp paklodžių. Nominalus standartinio prezervatyvo plotis yra apie 52 mm / 2 coliai. Įprasto dydžio prezervatyvai yra populiariausi rinkoje, turi daugiausiai pasirinkimo galimybių ir tinka daugumai vyrų.

   Didesnio dydžio (XL)

    Sužinoti, kad prezervatyvas yra per ankštas jūsų įrangai, yra problema, su kuria susiduria daugelis vyrų. Todėl tūkstančiai vyrų kasdien internete ieško didelių prezervatyvų ir jų problemos sprendimo būdų. Didesni prezervatyvai skirti vyrams, kurių varpos plotis yra nuo 55 mm / 2,1 colio iki 60 mm / 2,4 colio.

    Itin didelis dydis (XXL)

     Nors prezervatyvas turi jaustis prigludęs, jis niekada neturėtų būti per daug ankštas. Naudodami itin didelius prezervatyvus, kurie tinkamai priglunda, patirsite daugiau malonumo ir būsite ramūs, nes žinosite, kad guminis Johnny mažiau tikėtina, jog plyš. XXL prezervatyvai, skirti tiems dideliems monstrams, yra maždaug 60 mm / 2,4 colio ir didesni.

     Dydis visada turėtų būti pirmoje vietoje priimant pirkimo sprendimą. Sunku priimti sprendimą? Jei nesate tikri, visada kviečiame pasikonsultuoti su "WorldCondoms" ekspertais, kurie padės jums pasirinkti geriausią apsaugą.

     Kokį tipą turėčiau įsigyti?

     Galimybių yra daugiau nei vien tik dydis. Kai jau nustatėte tinkamus išmatavimus, nebūtinai turėtumėte susikoncentruoti ties vienu prekės ženklu ar tipu. Malonių rezultatų pasieksite eksperimentuodami - ir tai yra geriausia dalis. Tiek daug pojūčių. Tiek daug jausmų, kuriuos galite patirti. Supažindinsime jus su mėgstamiausiais prezervatyvų tipais, kuriuos turite žinoti.

     Stimuliuojantys

     Prezervatyvai, sutepti stimuliuojančiu geliu, sekso metu padidina intymių vietų jautrumą ir suteikia karščio taip, kaip negalėjote įsivaizduoti. Švelni šiluma arba gaivus šaltis suteikia papildomo jaudulio intymiems susitikimams abiem pusėms. Kodėl neišbandžius Okamoto 003 Cool kuris suteikia vėsinantį poveikį, skirtą kulminacijai suintensyvinti.

     Atidėjimo

     Bendras orgazmas, kai abu partneriai baigia kartu tuo pačiu metu, tikriausiai yra didžiausias erotinio gyvenimo triumfas. Tačiau tik nedaugeliui porų tai pavyksta pasiekti kiekvieną kartą mylintis. Jei norite viską suderinti šiek tiek geriau, praverčia atidedamieji prezervatyvai. Tokie skysčiai kaip benzokainas ar lidokainas sukuria nutirpimo pojūtį ir leidžia vyrams kontroliuoti ejakuliaciją.

     Aromatizuoti

     Visoms mylėjimosi scenoms, įskaitant oralinį seksą, galite rinktis iš daugybės skonių, pavyzdžiui, bananų, braškių, šokolado, kramtomosios gumos ir kitų. Jei nesate alergiški lateksui, verta duoti Pasante Tropical pabandyti, ypač kai žadami egzotiškų vaisių įkvėpti skoniai ir kvapai.

     Spalvoti

     Ar žinojote, kad vizualinė stimuliacija taip pat yra esminė seksualinės traukos dalis? Taip, tai tiesa. Pasinerkite į jaudulį su puikia spalvotų prezervatyvų pasiūla, be abejonės, jie jūsų aistrai suteiks šiek tiek mados. Patirkite nuotykius su Trustex įvairių spalvų prezervatyvais, kurie siūlo visą vaivorykštę: oranžinę, geltoną, rožinę, violetinę ir dar daugiau.

     Itin plonas

     Kartais žmonės gali priešintis prezervatyvų naudojimui, nes jie gali sumažinti tiesioginio kontakto oda prie odos pojūtį. Tačiau itin ploni prezervatyvai pakeis jūsų nuomonę. Sukurti iš labai plonos medžiagos, šie prezervatyvai sukuria jausmą, tarsi visai nieko nedėvėtumėte. Jei tikitės klasikos, išbandykite Durex Invisible -tai ploniausi kada nors sukurti "Durex" prekės ženklo prezervatyvai.

     Nesuteptas

     Lubrikuoti prezervatyvai dažnai atrodo kaip protingas pirkinys. Juk jie užtikrina ir apsaugą, ir papildomą drėgmę, kad sklandžiai slystų. Nors ne visada jie yra geriausias pasirinkimas. Pavyzdžiui, sausus prezervatyvus naudoja žmonės, kurie yra alergiški lubrikantui, nori pridėti savo drėkiklio arba planuoja oralinį seksą. Patirsite malonumą naudodami Lifestyles kuris tinka jums ir jūsų partneriui.

     Moteriški

     Kai jau manote, kad išbandėte viską, šiltai sutikite moteriškus prezervatyvus, geriau žinomus kaip femidomus. Sukurti iš moters perspektyvos, vidiniai prezervatyvai yra be latekso, minkšti ir gali būti uždedami likus aštuonioms valandoms iki lytinių santykių, nes nereikalauja, kad lytinis partneris būtų erekcijoje. Jei esate nusiteikę eksperimentuoti, verta imtis smagių tyrinėjimų.

     Norite tikėkite, norite tikėkite, norite ne, bet prezervatyvai iš tikrųjų gali suteikti papildomo malonumo. Trumpai tariant, rumbėjimas su prieskoniais visada yra geriausias ir, be abejo, padeda jaustis patogiau tą akimirką. Briaunuoti, taškuoti, aromatizuoti, stimuliuojantys - o, Dieve mano. Tikrai tik jūsų pasirinkimas, kokio tipo apvyniojimą įsigysite.

     Apskritai

     Patikėkite, čia yra kažkas, kas puikiai įsitaisys jūsų lovos stalčiuje. Padarykite, kad tos ypatingos akimirkos sprogtų, susipažindami su jūsų lūkesčius atitinkančiu prezervatyvu. Eikite pirmyn ir mėgaukitės slidžia kelione. Nes galiausiai svarbiausia turėtų būti saugumas ir malonumas.

     try it out
     Part I: A Guide to the Art of Masturbation

     I dalis: Masturbacijos meno vadovas

     Pasiruošę pradėti meilės sau žaidimą? Peržiūrėkite šiuos linksmus ir naudingus patarimus, kaip pasiekti geriausią masturbacijos patirtį.
     male-delay-collection

     5 svarbios erogeninės zonos, kurias tikrai turėtumėte žinoti

     Norite įnešti į savo miegamąjį romantikos kibirkštį? Ištirkite TOP 5 erogenines zonas ir sužinokite naujų būdų, kaip sustiprinti seksualinį susijaudinimą.
     great-for-masturbation

     Viskas, ką norėjote žinoti apie fetišus

     Įdomu, ar turite fetišą? Galbūt tai tik susižavėjimas. Bet kokiu atveju, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie seksualines fantazijas ir troškimus.