FAQ KEITIMAI IR GRĄŽINIMAI

Savo prekę galite grąžinti mums per 30 dienų nuo pristatymo, kad galėtumėte nemokamai pasikeisti arba grąžinti visas grąžinamas sumas už pradinę, nenaudotą būklę.

Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite „ Standartinis grąžinimas ir mainai“.
Užsakymai gali būti grąžinami ar keičiami per 30 dienų nuo pristatymo. Daiktai turi būti nenaudojami, su originalia pakuote ir 100% nepažeisti.

• Prašome susisiekti su mumis, nurodydami grąžinimo priežastį ir produktų, kuriuos norite grąžinti / pakeisti, kiekį ir mes pateiksime instrukcijas kartu su grąžinimo adresu.
• Kai grąžinama, mes atidžiai apžiūrime prekes ir keičiame produktus arba grąžiname pinigus, naudodami originalų mokėjimo metodą.
• Jei grąžinamos prekės atgabentos pažeistos, be originalios pakuotės ar turi naudojimo požymių, mes pasiliekame teises negrąžinti pinigų ar pakeisti jų. Jei produktai grąžinami be mūsų leidimo, mes taip pat pasiliekame teisę atsisakyti grąžinti.
Dėl tam tikrų nelaimingų įvykių kartais gali pasitaikyti pažeidimų ar nesklandumų, ir mes dėl to atsiprašome. Prašome nufotografuoti gautą pakuotę ir daiktus (tai padės mums nustatyti problemą) ir atsiųsti mums el. laišką adresu support@worldcondoms.co.uk, nurodydami savo užsakymo numerį, ir mes būtinai padėsime.
Jei produktai paprasčiausiai nebereikalingi arba netinka numatytam naudojimui, už grąžinimo siuntimo išlaidas būtų atsakingas pirkėjas.
Jei gausite neteisingą, brokuotą ar sugadintą daiktą, būtinai padengsime grąžinimo išlaidas ir ištaisysime klaidą.
Kai mūsų palaikymo komanda gaus ir patikrins grąžintą siuntinį, jums bus pranešta el. Paštu.
Grąžinimas bus apdorotas per 5 darbo dienas nuo gautų prekių grąžinimo ir grįš per mokėjimo metodą, kurį naudojote pateikdami užsakymą.